SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania - 1001 drobiazgów

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 89
Hej chciałabym wiedzieć co sądzicie o tym materiale -

? I jaka jest odpowiedź na tytułowe pytanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Można być grubym i jednocześnie sprawnym. Znam sporo takich osób. natomiast ta sprawność to raczej im została po czasach kiedy grubi nie byli i bardzo profesjonalnie trenowali jakąś dyscyplinę sportu. tak czy inaczej otyłość zdrowa nie jest i nie warto mieć dużej nadwagi dbając o swoje zdrowie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627490
A dlaczego interesuje Cię odpowiedź na to pytanie? Masz nadwagę i szukasz wymówki?? Przepraszam, ale nic innego nie przychodzi mi do głowy.
Mieszkając w USA przez miesiąc chodziłam tam na siłkę. Pierwszego dnia byłam zszokowana wielkimi napisami na bieżniach "Maxymalny czas użycia przez 1 osobę - 60 minut". Potem zrozumiałam o co chodzi. Bieżnie były okupowane przez osoby z otyłością nie znaną wtedy w Polsce - takie wielkie osoby wchodziły na bieżnię, zaczynały szybko chodzić i mogły tak chodzić (niektóre truchtać) godzinami (siłka była otwarta 24/7). Aż obsługa przypominała im o limicie czasowym. Raz dorwałam się do bieżni i po 30 minutach zeszłam bo miałam dość. Pamietam ze wtedy się dziwiłam jak oni mogą mieć kondycję lepszą ode mnie?
Nie były to osoby profesjonalnie wcześniej trenujące lekkoatletykę, to na pewno.
Więc, pewnie można.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 89
Nadwagi nie mam jednak zastanawia mnie czy mając nadwagę można być zdrowym? Wiem że można być wysportowanym mając więcej kilogramów powiedzmy (tak do 15kg nadwagi) ale czy można być faktycznie zdrowym. Poza tym bardzo zastanawia mnie pomiar tkanki tłuszczowej uczestników bo oni nie wyglądają jakby faktycznie mieli tyle tkanki tłuszczowej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Myślę że można być zdrowym mając 15 kg nadwagi.Natomiast jest też kwestia taka że w pewnym wieku te nadmiarowe kilogramy zaczynają bardziej przeszkadzać i stają się bardziej uciążliwe - bo niestety z wiekiem sprawność, koordynacja, propriocepcja spadają.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627490
Tkankę tłuszczową mierzyli bioimpedencją. często głupoty pokazuje - nawet w zalezności od tego czy nawodniona/odwodniona jeteś. U kobiet dzień cyklu tez ma duże znaczenie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Są dyscypliny sportowe gdzie zawodnicy maja nadwagę a jako sportowcy dbają o dietę i są sprawni fizycznie. Więc na pewno się da choć nie jest to pospolite
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 800
Cześć! Jestem swieżak i nie wiem czy w dobrym miejscu piszę. Nigdy nie ćwiczyłam ( poza zajęciami wf które były całe lata świetlne temu) a chciałabym się poważnie za siebie zabrać. Szukam wiec trenera personalnego w Gdańsku który pokaże mi świat treningu, techniki i pokieruje w odpowiednim kierunku. Czy możecie kogoś polecić w Gdańsku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Nasza moderatorka bziubzius jest z Trójmiasta chyba - możesz do niej napisać.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 800
Ok, dziękuję.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitnessowa sylwetka a zaburzenia miesiączkowania - część 3

Następny temat

Które hantle kupić?

WHEY premium