SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pojedyncze pytania - 1001 drobiazgów

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 467 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 28816
Kurczę, lekarz mi go przepisał właśnie profilaktycznie na przygotowanie organizmu do ciąży, na wyrównanie cyklu, zmniejszenie bóli itp. Wstrzymam się chyba w takim razie z (ewentualnym) braniem go do kolejnego cyklu. Pogadam z nim o tym na kolejnej wizycie. Kiedyś brałam ten lek i szczerze mówiąc dużo lepiej się po nim czułam, przede wszystkim nie miałam po nim wahań nastrojów, które znowu się zaczynają pojawiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2746 Napisanych postów 27034 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 598267
słuchaj lekarza nie mnie - możesz ewentualnie podpytać go o skutki uboczne.

Zmieniony przez - nightingal w dniu 2015-11-13 11:31:48

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 37941
Mam pytanie dot whey'a. Do szejków potreningowych stosuję białko naturalne niesłodzone, kupiłam gdzieś stacjonarnie. Ale widzę w internetach, że innej firmy można białko o podobnych BTW kupić w sporo lepszej cenie. Czy w takim wypadku mogę spokojnie kupić tańsze, czy też powinnam rozważyć jeszcze inne kryteria?

Zmieniony przez - Raimunda w dniu 2015-11-13 11:32:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2746 Napisanych postów 27034 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 598267
Skoro kupujesz smak naturalny to popatrz jedynie na skład - ważne żeby nie było tam dosypanej "paszy" z soi czy pszenicy. Poza tym cena - i już.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 467 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 28816
Night, taki właśnie mam plan, ale żeby pytać trzeba wiedzić jakie pytanie zadać.
Dzięki za szybką odpowiedź

Zmieniony przez - izka_ka w dniu 2015-11-13 11:41:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
ja po prostu trafiłem kiedyś w necie na takie informacje. Nie jestem lekarzem - ale czytałem wypowiedzi rodziców - i tyle.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 186 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6726
Ma ktoś pomysł co zrobić z upieczonego mięsa szynki wieprzowej? Upiekłam spory kawałek, część udało nam (mi i chłopakowi) się już zjeść, ale jednak jest twarde i średnie w smaku
Jakieś pomysły jak to "naprawić" ? Nie chciałabym wyrzucać, zostało co prawda ok. 300g, no ale mięso to mięso

Mam też pytanie, co jadacie na śniadania? Interesują mnie głównie śniadania na ciepło i takie które nie przekraczają 15min przygotowania. Jajecznica, omlety, owsianka z jajkiem mi się już znudziły (a zwłaszcza jaja mi się znudziły)...

Próbowałam jeść śniadania "na zimno" (sałatki, kanapki, etc z mięsem/rybami), ale zazwyczaj po zimnym śniadaniu boli mnie żołądek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 11555 Wiek 48 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 103104
Może pokroić w grubsze plastry i poddusić pod przykryciem w jakimś sosie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 186 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6726
Już tak robiłam (udało nam sie tak zjeść około 500g), ale myślałam czy jest jakaś alternatywa :/ najwyżej zrobię tak i zamrożę (na razie mi się przejadła szynka z sosem).

Chciałam być sprytna i oszczędzić czas na robieniu mięsa, więc zrobiłam więcej, ale nie wyszło następnym razem będę robić mięso na max 2 dni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 779 Wiek 25 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12769
Luksus problem

pokrój w kawałki, dorzuć warzywa, itp i masz gulasz

Musisz podnosić spore sztangi by mieć spore sukcesy. Jak podnosisz małe, masz małe.

When life throws me lemons… I make lemonade!

DT: http://www.sfd.pl/DT_prin__eat,_train_&_gain-t1072009-s38.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitnessowa sylwetka a zaburzenia miesiączkowania - część 3

Następny temat

Które hantle kupić?