SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oral’saa problem? Ból, zgaga, brak apetytu – czytaj!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 237359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Z tymi PH to cyrki teraz, co chwila nowości a tnie ludzi po flakach że ho ho. Po tygodniu czy dwóch gino, blok, impotencja, flaki wywrócone itd...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Powiem Ci, że ja jeszcze z tym kontaktu nie miałem, ale z tego co się nasłuchałem/ naczytałem to te słabsze PH mają sporo dobrych opinii, ale te wszystkie które dają efekty porównywalne do saa to faktycznie sieją spustoszenie w organizmie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Słabsze tzn jakie niby?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
Pewnie epi te co są wałowane haha chociaz ja tylko po trenie mialem slabe libido reszta ok nic nie bolalo i wogole ale wynilki knkret +6 cm w bicepsie ale trenowalem porządnie. Epi dla Mnie slabe. Wole saa a jak bym sie bral za ph to tylko tren albo trena-v co teraz brown ma sd i tym podobne albo j**ią ostro po kichach albo blok nie do ogarniecia albo fake wiec sa pewniejsze srodki tylko troche trzeba popytac. Dobrze ze nie mam tego dylematu

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Bezpieczniej oral saa wziąć przynajmniej wiadomo czego można się spodziewać jeśli chodzi o flaki.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
6 cm w bicepsie....

Za słabo się wciągnąłem temat, żeby Ci wszystkie wymienić, ale kojarze Epi, Phera i H-drol są chwalone i polecane na początek przez miłośników ph. Wydaje mi się, że to dlatego, że już trochę istnieją na rynku i ludzie zdążyli tego trochę zjeść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Nigdy nie brałem i nie wezmę. Nie mam do tego przekonania i tyle.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Ja Cię broń Boże nie namawiam :) Tylko wspomniałem o różnych reakcjach ziomka na mete i ph.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77403
Odradzam esseliv/essentiale "niszczy stawy" jeszcze jak ktoś ma z tym problemy to niemiłosiernie ten stan pogłębi. Tylko i wyłącznie Heparegen w celu ochrony wątroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
A dokładniej..?

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak długo można stosować testosteron enant

Następny temat

ROZPOCZĘCIE CYKLU Z ZEROWYMI EFEKTAMI

WHEY premium