SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oral’saa problem? Ból, zgaga, brak apetytu – czytaj!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 237570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Optymalnie niskie ale już skuteczne dawki saa są wskazane, ale czasem człowiek nie wytrzymuje presji i szaleje. Normalka w tym temacie..
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1680 Napisanych postów 3705 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39238
15mg do tego 200 testa. jestem na HTZ

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1680 Napisanych postów 3705 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39238
krzykacz
Optymalnie niskie ale już skuteczne dawki saa są wskazane, ale czasem człowiek nie wytrzymuje presji i szaleje. Normalka w tym temacie..


Mnie nakłoniło do spróbowania niższych dawek również to, że przeczytałem iż amerykańscy sportowcy złapani ileś tam lat temu na dopingu brali po 5mg.... Jak komuś nie zależy na puchnięciu po 10kg na miesiąc i ma cierpliwość aby powolutku coś budować (i nie jest wielkim koniem przyzwyczajonym do dużych dawek) to warto IMO spróbować niżej i mniej. Nie ma lepszego nauczyciela niż własne doświadczenia
1

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Mój kolega ze sportów wodnych (wspominałem wczoraj w dyskusjach) brał 10-15mg oxa/stan/tura, nic poza te dawki więcej. Troche medali nazbierał z imprez eu/world. Ale też kwestia sportu celu org potrzeb..
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 32 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 515
Dobry wieczór,

Jaki najlepszy jest zamiennik ziridu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Spr w szukajach apte..

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4369
Panowie specjaliście od saa orali. Czy oxandrolon również powoduje takie cyrki z układem trawiennym jak piszecie w tym temacie? Piszą że to niby łagodny środek, jak to w praktyce wygląda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12065 Napisanych postów 160512 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234658
w praktyce zalezy od osobnika i tego, w jakim stanie watroba byla na starcie.
Ogolnie koniec koncow nie powinien tam mocno orac flakow jak np. superdrol, jednak z dzialaniem lekko toksycznym trzeba sie tutaj liczyc. Oral to oral, lekkie problemu z trawieniem, zgaga, wzdecia tez moze sie pojawic jak dawka bedzie leciala sluszna dla faceta typu 50 mg ed. Wiec tak, mozliwe, ze nieco uklad pokarmowy bedzie potargany. Ewentualnie pozostaje kwestia tego, czy faktycznie masz oxe, a nie np. winko czy ture
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 40 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 938
IPP przy oraalch wskazane i przy problemach gdy sie ma nadkwasote zgage i tak dalej panowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 146 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20933
Po zakończonym cyklu z dwoma oralami tj oxa + wino przez około 8-10tygodni, jaką formę BPC wrzucić najoptymalniej aby wspomóc regenerację jelit? Z tego co znalazłem, oral BPC są do wyboru ARG oraz HCL, a Czy np wersje iniekcyjna BPC-157 można na czczo po prostu wypić?


Zmieniony przez - menio_wwa w dniu 2023-04-21 14:39:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak długo można stosować testosteron enant

Następny temat

ROZPOCZĘCIE CYKLU Z ZEROWYMI EFEKTAMI

WHEY premium