SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oral’saa problem? Ból, zgaga, brak apetytu – czytaj!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 237561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2691
Panowie jakaś porada... po około miesiącu stosowania trenu + test , występuję całkowity brak apetytu . Nie ma zgagi , żadnych bólów brzucha . Pobudka po 8h snu i żadnego głodu . Po posiłkach wciskanych na siłę uczucie pełności i chęć żeby to zwrócic (aby sobie ulżyć) , cięzko prowadzić treningi bo czuć dyskomfort w zołądku lecz nie ma żadnych biegunek . Od początku cyklu leci nac , liv 52 , probiotyk , enzymy trawienne do 2-3 posiłków , od 3 dni dorzuciłem zirid 2x dziennie i nie poczułem poprawy , dziś na próbę łyżka stołowa megace i brak zauważalnej różnicy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 586 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11580
krzykacz

-Badanie na obecność Helicobacter pylorii z krwi lub kału (choć moim zdaniem najbardziej dokładne badanie to test ureazowy wycinka błony śluzowej żołądka.


Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2022-01-24 09:02:05


Potwierdzam. Od dłuższego czasu miałem objawy jakieś dyspepsji, niestrawności, uczucie pełności po wszystkim, wzdęcia. Robiłem badanie z kału na Helicobacter i wyszedł wynik negatywny. Potem poszedłem na gastroskopię, tam wyszła zmieniona zapalnie błona śluzowa żołądka, pobrano wycinek do badania i wyszedł Helicobacter.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Opcja dla mniej odważnych, tak samo przeciwciała z krwi. Mało wiarygodne wyniki.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 586 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11580
krzykacz
Opcja dla mniej odważnych, tak samo przeciwciała z krwi. Mało wiarygodne wyniki.


Bo przeciwciała w krwi czy antygen w kale wychodzą pozytywnie dopiero jak bakteria namnożyła się już w dużych ilościach. Wtedy najczęściej jest już zapalenie żołądka, dwunastnicy czy wrzody.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Czym Cie przeleczyli?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 586 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11580
krzykacz
Czym Cie przeleczyli?


Jestem w trakcie leczenia. Lek Pylera (tlenek bizmutu + chlorowodorek tetracykliny + metronidazol) + IPP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
IPP co?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 586 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11580
krzykacz
IPP co?


Zulbex 20mg (rabeprazol) 2x1 dziennie. Ta dyspepsja i wzdęcia po wszystkim to zapewne od tego, że Helicobacter zobojętnia kwas solny, przez co dobrze jedzenie nie jest trawione. Takie zmienione środowiska żołądka z kwaśnego w stronę zasadowego a zatem źle strawiony pokarm powoduje z czasem zmiany w mikroflorze jelitowej, dysbiozę - a ta właśnie daje takie objawy, różne alergie, nietolerancje itp. To takie błędne koło. Jedna rzecz powoduje lawinę kolejnych. Antybiotyk też nieźle daje w palnik jelitom.

Więc po antybiotykoterapii czeka mnie dobra probiotykoterapia żeby odbudować jelita i zakwaszanie żołądka, żeby wzmocnić kwas solny. Trochę pracy mnie czeka.



Zmieniony przez - zimowy w dniu 2022-02-11 12:02:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Siema po anesteloc 40 złe samopoczucie problemy z myśleniem osłabienie znacie jakiś inny lek albo co jeść do tego jakieś osłony albo do diety coś dorzucić czego nie żreć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 67 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4655
Info dla wszystkich osób które nie tykają sie orali ze względu na problemy z jelitami. U mnie sprawdzilo się takie combo:
-Ibesan 2x2 kaps ed
-Debutir(maślan) 2x1
- Enterol 1x1kaps dziennie rano
- Sanprobi Barier 1x2 kaps wieczorem
- Vivomix 1 kaps co drugi dzień
Ogólnie od dłuższego czasu każda próba sięgnięcia po orale kończyła sie po okolo 3-5dniach biegunkami, wzdęciami, bolem brzucha, nadmiernymi gazami. Na tym combo pierwszy raz chyba od 3 lat jestem juz w 3 tygodniu tury i lecę dalej. Kosztowna suplementacja ale daje rady. Może komuś sie przyda.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak długo można stosować testosteron enant

Następny temat

ROZPOCZĘCIE CYKLU Z ZEROWYMI EFEKTAMI

WHEY premium