SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oral’saa problem? Ból, zgaga, brak apetytu – czytaj!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 237933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234865
t3 sie nie bije tylko stosuje ewentualnie, bo jest to opcja w tabsach.
co do pytania, zaloz temat w dziale z wypelniona ankieta dzialu. to nie jest pytanie zero jedynkowe w stylu tak, czy nie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 355
Już doczytałem,pomyliłem się bo w pracy jestem i robię dwie rzeczy na raz. Pójdę na badania i porownam te z tymi przed rozpoczeciem cyklu i będę wiedział, dzięki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21774 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Więcej luzu i spokoju
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 419 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9235
krzykacz
Zbadaj wrzuć wyniki. Nieznacznie podniesione mogą być i od diety czy treningu także luz.


@Krzykacz,

z lekkim poślizgiem wrzucam wyniki badań wątroby (przed zapodaniem oxy):

AST: 37 [norma: 10-37]
ALT: 31 [norma: 10-41]
Bilirubina: 0,93 [norma do 1,20]
GGTP: 14 [norma do 73]

Wyniki wyglądają ok, choć aspat już prawie poza górną normą.

Co byś przy oxie profilaktycznie zapodał celem ochrony wątroby?
Myślałem nad 1g ed NAC, bo sprawdzone i tanie.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daj od 1.5-2 g
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21774 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
eby
krzykacz
Zbadaj wrzuć wyniki. Nieznacznie podniesione mogą być i od diety czy treningu także luz.


@Krzykacz,

z lekkim poślizgiem wrzucam wyniki badań wątroby (przed zapodaniem oxy):

AST: 37 [norma: 10-37]
ALT: 31 [norma: 10-41]
Bilirubina: 0,93 [norma do 1,20]
GGTP: 14 [norma do 73]

Wyniki wyglądają ok, choć aspat już prawie poza górną normą.

Co byś przy oxie profilaktycznie zapodał celem ochrony wątroby?
Myślałem nad 1g ed NAC, bo sprawdzone i tanie.

Pozdrawiam


Na razie nic nie musiz brać. Poleć 4tyg na oralu powtórz panel wątroba i wrzuć wyniki będziemy czytać/myśleć.
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Przeczytałem kilkadziesiąt stron tematu i nie znalazłem odpowiedzi na pytania, które nasunęły mi się w głowie. Dlaczego woda gazowana a nie zwykła jest lepsza rano na czczo? Czy wrzody i nadżerki da radę wyleczyć jakoś naturalnie bez omeprazoli itp ? Słyszałem o soku z białej kapusty kilka szklanek dziennie.. Jeszcze jedna sprawa co może być powodem nasilonych gazów, ale tylko po ostatnim posiłku wieczorem nie zależnie co by to było. Z objawów czasami taki ścisk brzucha lekki jakby był napięty bez wzdęć itp i gazy właściwie bezwonne, ale strasznie dużo zaraz po posiłku ? Co na to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Miałeś może robione gastro i kolono skopie?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
lecisz saa orale czy zero i masz takie problemy normalnie? leczyles sie juz na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
ptakasraka
Przeczytałem kilkadziesiąt stron tematu i nie znalazłem odpowiedzi na pytania, które nasunęły mi się w głowie. Dlaczego woda gazowana a nie zwykła jest lepsza rano na czczo? Czy wrzody i nadżerki da radę wyleczyć jakoś naturalnie bez omeprazoli itp ? Słyszałem o soku z białej kapusty kilka szklanek dziennie.. Jeszcze jedna sprawa co może być powodem nasilonych gazów, ale tylko po ostatnim posiłku wieczorem nie zależnie co by to było. Z objawów czasami taki ścisk brzucha lekki jakby był napięty bez wzdęć itp i gazy właściwie bezwonne, ale strasznie dużo zaraz po posiłku ? Co na to ?


Wprowadz ocet jablkowy do diety. Lyzka stolowa octu wymieszanego z woda na czczo i przed kazdym posilkiem. Pomaga na wszystko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak długo można stosować testosteron enant

Następny temat

ROZPOCZĘCIE CYKLU Z ZEROWYMI EFEKTAMI

WHEY premium