SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oral’saa problem? Ból, zgaga, brak apetytu – czytaj!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 237370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Odstaw omeprazol lipa. Przede wszystkim należy żyć spokojniej. Najlepiej zrbić test na hp. Jeśli wyjdzie ujemnie a problem nie zniknie dal panta/eso z rana + essox/gaviscon po 3 głównych posiłkach (śniadanie/obiad/kolacja).
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6599
krzykacz
Odstaw omeprazol lipa. Przede wszystkim należy żyć spokojniej. Najlepiej zrbić test na hp. Jeśli wyjdzie ujemnie a problem nie zniknie dal panta/eso z rana + essox/gaviscon po 3 głównych posiłkach (śniadanie/obiad/kolacja).


Hp ? Możesz rozwinąć skrót? Bardzo dziękuję za zaangażowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
nie jestem Krzykacz,ale odpowiem - hp-helicobacter pylori , resztę juz u wujka google znajdziesz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6599
alexus
nie jestem Krzykacz,ale odpowiem - hp-helicobacter pylori , resztę juz u wujka google znajdziesz
dziękuję, na helico mogę zrobić badania z krwi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Bakteria heliko. Od tego warto zacząć, albo gastro i wycinek na test albo z kału prościej.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6599
krzykacz
Bakteria heliko. Od tego warto zacząć, albo gastro i wycinek na test albo z kału prościej.

Miałem robione 3lata temu z kału i nic nie wykryto. A zgage i refluks mam do tej pory

Panta to skrót od pantoprazol?


Zmieniony przez - massek1993 w dniu 2018-10-08 17:21:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Controloc control i esomerpazol wg mnie lepsze. Jeśli nie będziesz powtarzał poczytaj o diecie GERD i oczywiście ustabilizuj swoje życie - głównie stres.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6599
krzykacz
Controloc control i esomerpazol wg mnie lepsze. Jeśli nie będziesz powtarzał poczytaj o diecie GERD i oczywiście ustabilizuj swoje życie - głównie stres.


Trudno w wojsku ustabilizować się i nie denerwować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
To już Twoja prywatna sprawa. Doraźnie pomogą leki, ale lepiej szukać czynnika sprawczego i go eliminować, pobawić się lekami żeby zaleczyć, wrócić do zdrowia i zamknąć ten temat.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6599
Dzięki za rady.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak długo można stosować testosteron enant

Następny temat

ROZPOCZĘCIE CYKLU Z ZEROWYMI EFEKTAMI

WHEY premium