SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oral’saa problem? Ból, zgaga, brak apetytu – czytaj!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 237113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
No i elegancko

Jak monitorujesz to wrzucaj będzie fajny przegląd co jak i przy jakich oralach działa itd...
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
W sumie teraz pomyślałem, że głupio zabrzmiało " na badaniach nie oszczędzam" skoro zrobiłem na fundusz ale to dlatego że i tak robie je sobie profilaktycznie raz na jakiś czas i to zawsze prywatnie i stąd to stwierdzenie :) Tym razem pielęgniarka powiedziała że dawno nie brałem na fundusz, więc poleciałem do lekarza po skierowanie ( kolejki nie było) i skorzystałem.



Zmieniony przez - justtraning w dniu 2015-09-28 12:04:09


No i niestety grypa mnie dopadła, w nocy 39,2 gorączki, cały oblały i bez sił. Odstawiłem mietka w 22 dniu cyklu....

Krzykaczu zainteresowałem się tym, żeby zamieścić tutaj taką małą photo-relację ze stanu zdrowia przy następnym podejściu. Wstawiłbym zdjęcia wyników badań przed, w trakcie i po cyklu, zdjęcia leków, profilaktyki i supli. Dla mnie to dodatkowa motywacja abym intensywnie śledził stan zdrowia na cyklu :) Zastanawiam się tylko ile zrobić przerwy? Wyzdrowieje, odrobię formę po chorobie i nawet jak panel wątrobowy wyjdzie dobrze za 3-4 tygodnie to czy warto już startować, czy ruszyć dopiero po 2-3 miesiącach? np w styczniu



Zmieniony przez - justtraning w dniu 2015-09-29 10:31:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Przy takiej gorączce dorzuć Pyralgine.

2-3mies będzie optymalnie. Grudzień to taki okres kiedy lepiej nic nie zaczynać, święta, sylwester różnie to bywa. Najlepiej odpalić w styczniu
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Dzięki za radę, temperaturę już trochę zbiłem.


Więc ruszam w styczniu, nawet lepiej bo będę wypoczęty po świętach i pełny glikogenu po diecie śmieciowo-świątecznej :)

W wolnej chwili napisz mi na priv, jakie badania chciałbyś widzieć w moim małym raporcie ( nawet te drogie, ale istotne )



Zmieniony przez - justtraning w dniu 2015-09-29 14:43:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Przed chwilą zakupione akurat na promocji za niecałe 13 zł mam nadzieję że pomoże :) bo niestety brak apatytu i ogólna zamuła bardzo daję się we znaki do tego po każdym posiłku ból brzucha :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Może być za mało na problemy o jakich piszesz. Widać treść stoi, i ciężko się jej przepchać.

A jak z wypróżnianiem..?
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Jest ok idzie na bieżąco ale przeważnie stolec niezbyt twardy :) Teraz wrzuciłem też więcej warzyw bo ostatnio przyznam że z lenistwa zaniedbałem ten temat i były dni że szło tylko suche mięcho i suchy ryż albo kasza do tego.

Dzisiaj wyrzucę 50g ryżu i zamiast tego zjem sobie ze dwa jabłka bo one też dobrze regulują procesy trawienne.


Zmieniony przez - pajaczeq w dniu 2015-09-30 14:54:23

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Przy ekstremalnych zatkaniu góra/dół polecam w 100%:


krzykacz
W celu oczyszczenia jelita ze złogów mogę polecić CitraFleet.

Stosowanie wg ulotki, proste.

Środek fajny bo ładnie czyści, trwa to stosunkowo krótko i co najważniejsze przy środkach przeczyszczających nie odwadnia.

Dobra alternatywa przy czyszczeniu lewatywą, który czyści jedynie dolny i krótki odcinek. Tutaj schodzi od góry po sam dół.

Cena optymalna wydaje mi się.



2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
2

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak długo można stosować testosteron enant

Następny temat

ROZPOCZĘCIE CYKLU Z ZEROWYMI EFEKTAMI

WHEY premium