SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oral’saa problem? Ból, zgaga, brak apetytu – czytaj!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 237367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Znam to, nie wiadomo za co się złapać

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ktoś mi pomoże że moim żołądkiem, mianowicie po posiłku przestałem tzw bekać a w zamian mam cofanie się treści pokarmowych do jamy ustnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Jednorazowo czy każdorazowo po każdym posiłku niezależnie od tego z czego się składał..? Jak dlugo już..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Cofanie się treści wiadomo czego jest klasycznym objawem, ale poczekajmy na odp

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1972
Witam :)
Mam takie pytanie szczegolnie do krzykacza :)
A wiec lecialem metke (teraz leci test tren ) I od czasu tej metki czuje ze mam napuchniety brzuch (lekko)
I gdy naciskam mocniej rekami czuje jakby bylo tam duzo wody i slysze jakby pekaly jakies pecherzyki ,bulgotanie.szczelanie ,czasem zaboli , apetyt mam takze duzo mniejszy niz kiedys .
I myslalem tutaj o wodobrzuszu i chce dorzucic diuretyki i hepatil.
Jak myslisz mozna dorzucic cos "mocniejszego" czy esseliv nie da rady zregenerowac watroby jesli to w tym problem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Meteospasmyl spróbuj wg ulotki.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Krzykacz kiedyś rozmawialiśmy o moim problemie, a mianowicie że na oral/ph odrazu mam biegunki i nie moge calkowicie uzywac oral saa/ph doradziłem mi wtedy brac węgiel aktywny tylko nie pamietam czy miałem go spożywać razem z porcja saa/ph czy do posiłków lub czy tez mogę po prostu spożywać kiedy mi pasuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Węgiel wiąże wszystko co w jego "zasięgu" więc nie należy łykać nic żeby uniknąć właśniej takiej sytuacji. Bezpieczny czas o to ok 2h przed czy po żeby zostało przyswojone ale i węgiel zrobił swoje. Jednak uważaj z węglem, próbuj od 1caps np z rana lub na noc być może będzie to wystarczająca dawka, żeby to nie poszło w drugą stronę.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
ok, dzięki ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak długo można stosować testosteron enant

Następny temat

ROZPOCZĘCIE CYKLU Z ZEROWYMI EFEKTAMI

WHEY premium