SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oral’saa problem? Ból, zgaga, brak apetytu – czytaj!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 237208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
1.5 tyg to nie duzo na poprawe,
Dodaj do diety kiszkonki przynajmniej 2x dziennie, mozesz kupic tez Lakcid
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7406
Dzieki miczel a wiesz po ktorej stronie to lezy jelit czy watroby > Nie kluje z prawej str ani nic podejrzewam jelita skoro ocet pomaga :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Watroba nie boli, ale moze uciskac na otaczajace tkaniki, wtedy mozna poczuc ze cos nie tak, jednak to nie po takim cyklu, nie po takich dawkach, spokojnie. Tu wszystko wroci do normy nawet bez zandej ingerencji.
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Dlatego ja nie polecam stosowania orali w mini dawkach, ja i mój znajomy zauważyliśmy, że mamy takie same saidy przy 10 mg ed jak przy 30 mg ed jeżeli chodzi o ukł. trawienny, ale wiadomo, że wątroba ucierpi bardziej przy większych dawkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
FyneAthle
Siemka mam maly problem lecialem metke 7 tyg w dawce 10mg.Odstawilem 1.5tyg temu a dalej mam jakiees problemy z zoladkiem -Slabsze trawienie.bulgotanie w brzuchu .Gazy Czasem chyba niestrawnosci .Nie uzywalem oslonek na cyklu.Problem lezy w watrobie czy moze w jelitach? Po occie jablkowym przed posilkiem jest lepiej ale nadal nie tak jak bylo kiedys :)



Warto zadbać kompleksowo o cały układ. Może też wspomóż się podst bad diag.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7406
Wielkie dzieki :) Just- Myslalem ze 10mg nie wplynie wgl na takie problemy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 197 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26056
jakiej firmy masz tą metkę ? czułeś działanie przy tej dawce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7406
Biosiry tak Przy 2000kcal Na redu a pompa sie utrzymywala i sila rosla jeszcze na poczatku
Metka wylacznie jako antykatabolik byla wrzucona :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7406
Krzykacz a polecilbys sie zaopatrzyc w jakies tabsy na jelita /watrobe ? Jesli tak to polecilbys cos bez recki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Coś bierzesz?
3

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak długo można stosować testosteron enant

Następny temat

ROZPOCZĘCIE CYKLU Z ZEROWYMI EFEKTAMI

WHEY premium