SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oral’saa problem? Ból, zgaga, brak apetytu – czytaj!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 238061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Kolonoskopia







treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
Nie tak prosto podejsc do tych badan jak czytam

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 99 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1129
Po co to robisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Wracam po jakimś czasie. Pisałem jakiś czas temu o problemach żołądkowych mimo odstawia orali. Zirid nie pomaga, inne leki jak gaviskon, enzymy, probiotyki nie pomagają. Jeszcze próbuje coś sam ugrać ale i tak chyba będę szedł z tym do lekarza.
Problem tak jak wcześniej, niestrawność, wydecie, zgaga, brak apetytu i ciężko w siebie coś wepchnąć. Takie uczucie ze strony żołądka, a co dziwne w dolnej części brzucha tak jakby głód. Ciężko opisać i sprecyzować co to za uczucie.
Najbardziej pomaga zmniejszenie ilości białka.
Skoro białko w największym stopniu trawi się w żołądku i to żołądek tutaj szwankuje to zastanawiam się czy nie dać enzymów trawiennych betaine i pepsyne.
Krzykacz jakieś dodatkowe sugestie czy już ciężko coś wymyślić?
Zależy mi na żarciu bo tu zawody w planach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21796 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Daj liste co się działo, co leciało i jaka było poprawa / lub poprawy brak. Daj liste co aktualnie się dzieje i co dalej lecisz lub odstawiłeś.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Wiec tak:
Saa: enan 500-750mg week, deka 500mg week
Na samym początku meta 4 tyg a potem odstawiona. Od odstawieni mety minęło ok 11tyg
Objawy: ogromne uczucie pełności po posiłku, nawet małym. Po posiłku od razu brzuch jakbym połknął balon. Po większych posiłkach zgaga. Uczucie pełności i wydecia zaczyna się od żołądka potem dopiero dół brzucha. Po jakimś czasie po posiłku tak jakby uczucie głodu w dole brzucha w żołądek cały czas niechęć do jedzenia.
Leki w trakcie: gaviskon - nie pomógł, Zirid 2-3x1 tab - nie pomaga leci cały czas, ranigast/ zamienniki - 2-3x1 tab trochę pomaga w uczuciu pełności i na zgagę, polprazol- nie pomagał, omeprazol - nie pomagał.
Dodatkowo: probiotyki, enzymy trawienne, podstawowa suplementacja omega, magnez, multiwitamina itp
Pomaga: zmniejszenie ilości białka i objętości posiłków.
Dieta: ok 3500kcal (waga 95kg), nic specjalnego ( kura, ryż, warzywa itp - bez udziwnień) Meteospasmyl nie dam rady załatwić bo bez recepty w kilku aptekach zbyli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21796 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
U mnie esomeprazol zwiększył łaknienie/apetyt + pomagał na zgage. Zird też jest na recepte także pogadaj z tą samą osobę wtedy Meteospasmyl też dasz radę ogarnąć. Zawsze też możesz podjechać po 18/00 na pogotowie tam powinni wypisać bez problemu po dobrej bajerze. Miałeś kiedyś robione bad gastroskopie + bad w kierunku Hp..?
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Estradiol sprawdź umnie to było wina. Żbik estro niżej i zobacz umnie jak ręką idjol i iddrazu ssanie. Wes parę TAB armidexu i daj znać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45823
Podzielę sie swoja sytuacja oraz tym jak niewiele bylo trzeba aby bylo dobrze. W ubieglym roku mialem dwa kontakty z meta, pierwszy raz wystąpił blok 8 wzdęcia zamieniłam szybko na iniekcje i bylo lepiej. Drugi kontakt i to samo, stwierdziłem nie ma sensu się męczyć odstawka.
Teraz po 3-4 dniach objawy były podobne, przejrzałem temat i zaczolem prosta metoda pantoprazolum 2x dziennie ok 45min przed posiłkiem, rapacholin c 2x dziennie plus standard ocet jablkowy, probiotyk, colon c i glutamina 2x dziennie. Efekty taki ze przeszło jak ręka odjol, normalnie jem , z jelitami tez nie jest najgorzej. Wiec polecam zacząć od najprostszych metod.

Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
krzykacz
U mnie esomeprazol zwiększył łaknienie/apetyt + pomagał na zgage. Zird też jest na recepte także pogadaj z tą samą osobę wtedy Meteospasmyl też dasz radę ogarnąć. Zawsze też możesz podjechać po 18/00 na pogotowie tam powinni wypisać bez problemu po dobrej bajerze. Miałeś kiedyś robione bad gastroskopie + bad w kierunku Hp..?


Kiepski jestem w bajerowaniu
Grasteoskopi nie miałem. Tez przychodzi mi na myśl heliko ale na razie próbuje innych sposobów właśnie po to aby uniknąć połykania rury.
Jeszcze 6 tygodni i wskakuje na redukcje bo jak na razie ciężko zjeść więcej jak 3500kcal. Na redukcji zejdę koło 3000kcal to powinno już być znośnie chyba ze tren zryje flaki albo czaszkę
Ale jak będzie trzeba to i połkne spagetti

Jeszcze podejście zrobię do bpc157
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak długo można stosować testosteron enant

Następny temat

ROZPOCZĘCIE CYKLU Z ZEROWYMI EFEKTAMI

WHEY premium