SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oral’saa problem? Ból, zgaga, brak apetytu – czytaj!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 237558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 40 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 938
Dodam ze nie pije i nie pale ale palic kiedys paliłem i duzo sie stresuje, kumpel moj tez na to choruje mowil mu lekarz ze duzo ludzi na to choruje ze ten nadmiar kwas ,podrażnią ta blone i robi sie nadżerka, najlepsze to ze ja zadnej zgagi nie mam i od pukac bolow brzucha juz tez a wcześniej to byl taki bol jak by mnie mialo zgnieść okorpne uczucie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 40 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 938
I stolec tez czaami mialem taki ala troszke zolty jasniejszy ale badania crp tam wszystko watroba lipidy krew nery i takie tam robilem i miałem elegancko dzis widze od kad leca probiotyki inny kolor stolca a dodam ze z miesiąc nie bralem probiotykow moze tu lezala przyczyną ze to wrocilo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 40 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 938
Essox one krzykacz widziałem takie cos poleca.? Jakies opinie czy warte to uwagii.? Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 586 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11580
Stres przewlekły potrafi nieźle zamieszać w organiźmie i zrujnować wszystko. Twoje problemy mogą właśnie wynikać ze stresu mimo, że układ pokarmowy może być zdrowy. Ale to trzeba zbadać. USG jamy brzusznej, gastroskopia, kalprotektyna z kału - robiłeś coś z tych badań?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 40 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 938
Wiesz co to prawda ja zawsze stres i panika ale juz wiem gdzie lezy problem gdy daje zbyt duze ilości mięsa, bo mieso chyba zakwasza mocno zoladek musze zejść znow na okolo 200g bo wcześniej szlo po 250-280g
Nic nie robilem badan ale wiesz co jest najlepsze ze znow robie redukcje i znow sa problemy z tym zoaldkiem moze redukcja i głodzenie zoladka mi nie służy i duze ilości miesa ale generalnie jest mega mega poprawa jak przypomnę początki to gehenna ale co nie zmienia faktu ze nadal jeszxze cos trzeba to podleczyć, zobaczymy jak teraz probiotyki beda na stale i zmniejszę mieso co bedzie bo sie przyznam ze od miesiąca ponad nie bralem probiotykow a one zagęszczają kał i pomagają sie wypróżniac dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 40 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 938
Bo np bedac w okresie masy nie mam problemu i tak samo jak zjem syf czuje sie zaj**iscie ale jak dam mieso za duzo widze i do tego olej liany to mnie zamiata widze ze musze wejść znow na diete ww i tłuszcze tylko z jajek i orzechow ogl to przej**ane sprawa z tym zoladkiem tym bardziej ze mam dopiero 27 lat a takie przeboje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Doraźnie możesz działac ale nie znasz przyczyny (być może stres właśnie większość osób go pomija..) a warto ja znalezc i dopiero zadziałać. Lepszy trwalszy efekt.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 40 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 938
No z tym stresem to jest ciężko, staram sie pracować nad tym jest lepiej ale to prawda stres duzo wplywa na zoladek i ogl na samo zdrowie. No nic pozostaje mi trzymać sie z probiotykami ,IPP ,zmniejszyć mięso i wyrzucić cebule chodz ja,kocham do pomidorka i ogórka. :) :) a panowie sok z,kapusty kiszonej jest zdrowy na zoladek.?

Jak wyglada was dzionek rano jak wstajecie jakies tipy.? W sensie 2 szklanki wody np ciepłej i cos jeszcze dajecie.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 586 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11580
IPP paradoksalnie jeszcze bardziej rozwala żołądek. Było to wcześniej pisane. Tego się używa przy konkretnych chorobach np. wrzodach i to przez 3-4 tygodnie MAX bo potem żołądek jest odkwaszany, brakuje kwasu solnego, zaczynasz źle trawić, nie przyswajasz optymalnie witamin, minerałów i substancji odżywczych, zaczynają się anemię i cały łańcuszek innych chorób.

IPP można tylko korzystać przez jakiś czas. To nie są cukierki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 40 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 938
Nie do konca sie zgodzę z tym ja mam na 99.9 procent nadkwasote :)
Oraz w dzisiejszych czasach większość rzeczy zakwasza zoladek plus nerwy i stres itp zresztą, nie zdziwię sie jak mam wrzody:) mama moja tez ma,wrzody.
Mowie Ci ze bez ipp bym nie dal rady funkcjonowac i zyc ,nie moglbym bym mięsa jeść i wiele innych rzeczy zreszta i tak nie ktore produkty omijam a dzieki ipp wróciłem do życia .
Lekarz mowil na gastroskopii kumplowi ze trzeba te ipp przyjmować kilka miesięcy by sie to w srodku zagoiło ,od tego nadmiaru kwasu robi sie nadżerka czy jakos tak :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak długo można stosować testosteron enant

Następny temat

ROZPOCZĘCIE CYKLU Z ZEROWYMI EFEKTAMI

WHEY premium