SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Saa - problem z psychika

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 132
Witam,

Jestem na cyklu:
1) meta 30mg/dzien: 1-6tyg
2) enan 250mg/co_5_dzien: 1-12tyg

Wlasnie doszedlem do 7 tygodnia i cos mi sie dzieje z glowa. Depresja czy cos, nie wiem. Jak walne shota testosterone to jest ok po kilku godzinach a pozniej po 3 dniach depresja, placz nie wiem. Dopiero po shocie sie poprawia. Jak temu zaradzic, jak dociagnac cykl do konca? Bo juz nie daje rady. Mialem juz nie brac mety ale jednak dalej sie nia wspomagam, bo inaczej depresja taka ze do pracy nie jestem w stanie isc ... Wszystko jest ok jak utrzymuje wysoki poziom tescia, a jak mi spada to jest dramat :( Jak temu zaradzic, czy bic czesciej tescia czy moze tamoxem sie wspomoc albo hcg?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
Przeanalizuj swoje zycie i odstaw to gowno xD

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 132
Ale jak to odstawic teraz? Jak to zrobie to depresja mnie zabije ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
zalecam kontakt ze specjalista (psycholog)

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35117 Napisanych postów 89978 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941329
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
jw^^

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35117 Napisanych postów 89978 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941329
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 132
To nie jest wkreta, walnalem dzis rano testa i od razu mi sie smiac chce. Dobry humor. Ale wiem ze za 3 dni bedzie ch**owo? Podejrzewam ze moze estrogen wysoko w gore poszybowal bo mi sie obrzęki porobiły i gospodarka hormonalna jest rozregulowana. Moze kupie tamoxa i hcg i bede powoli zmniejszal dawki testa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
ziomal co ty wkrecasz, skad ty wiesz ze ci akurat testo spadlo po 3 dniach? Nawet nie wiesz czy dobry towar bijesz czy tylko olej

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 132
Towar dobry, bo wszyscy mi mowia: O stary dobrze wygladasz, dobrze wygladasz. Kazdy tak mowi, wiec chyba dobry towar ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35117 Napisanych postów 89978 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941329
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

długi cykl czas na zmiany - prosze o sugestie

Następny temat

co do clenu?

WHEY premium