SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Psychika podczas kontuzji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196
spotkalo was kiedys cos takiego ze szlo wam na silce super byliscie w formiw a tu nagle kontuzja??
ja tak mialem teraz wszystko szlo super dieta dopieta na ostatni guzik trening tez a tu nagle naderwalem wiezadlo w kolanie i wszystko sie urwalo...strasznie sie czuje nie chce mi sie jesc ani nic wogole moze za miesiac dopiero zaczne:(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1624
ćwicz w takim razie cala resztę i nie rozczulaj się jak jakaś PANIENKA :P
trzeba byc TWARDYM nie "MIĘTKIM"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
urzekła nas Twoja historia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
to żeś ****a z***ał sprawę bo wszystkie partie poza nogami możesz ciwczyc jak i zdorwą nogę możesz też całą przecwiczyc wtedt ta roz***ana szybciej wróci do formy

Zmieniony przez - game1988 w dniu 2010-02-03 15:25:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 204 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1881
dookładnie ZRZ ja w maju miałem zawody AMP a w czerwcu poszło mi kolano jak grałem w polskie NFL;] i zyje:P ćwicz to co mozesz z nogami zdecyduj bo później ciezko dogonić zeby wyrownac nogi ale ja mialem operacje wiec moze dlatego;) ale micha najważniejsze czy sie chce czy nie i trening podstawa

Quem dii diligunt, adolescens moritur,
Sed postea vivere perpetuo in eorum societate.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 315 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1771
nie jest tak zle wal gore sobie

szumak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
chwalisz sie czy zalisz? naginaj gore i druga noge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196
nie żale sie tylko mowie
lekarz mi powiedzial ze z nogami to moge sobie odpuscic na pare miechow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
dziekujemy Panu za opowieść, możesz w takim razie ćwiczyć zestaw dyskotekowy, zadowolony z odpowiedzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196
panie kadłubek ja też panu dziekuje:) lipa byc kaleką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
ja z naderwanym wiazadelkiem cwiczylem dalej ,a tak po za tym co np ma kolano do klaty ,placow ,barkow i ramion

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196
barjur ile w twoim przypadku trwała rechabilitacja?? miałes gips czy opaske? ja mam opaske usztywniajaca na całą noge
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol a krzepniecie krwi

Następny temat

Kreatyna Po Cyklu - Kiedy?

WHEY premium