Kanadyjski profesjonalny kulturysta i model fitness Antoine Vaillant opublikował niedawno kilka zdjęć przedstawiających jego sylwetkę w innej wersji, niż dotychczas mieliśmy okazję oglądać. Dość mocno stracił na wadze, a powodem jest niedawna kontuzja bicepsa, która odcisnęła piętno na jego sylwetce. Teraz Antoine walczy, by powrócić w jeszcze lepszej formie, niż dotychczas. 

Polecamy również: Antoine Vaillant zawodnik PRO i mistrz marketingu

Każdy, kto doświadczył kontuzji w swoim życiu wie, jak ciężko jest potem spojrzeć w lustro po kilku miesiącach czy latach pracy nad sylwetką. Nie ma nic gorszego niż to uczucie i towarzysząca mu niemoc z powodu zakazu treningów. Utalentowany kulturysta rósł w siłę, wznosząc się na coraz wyższy poziom. Kiedy udało mu się zbudować całkiem niezłą sylwetkę i osiągnąć wagę 136 kg, stało się najgorsze. Aktualnie Antoine Vaillant waży 126,5 kg i nie czuje się z tym najlepiej. Na Instagramie napisał, że jest 2 miesiące po operacji i lewy biceps wydaje się mniejszy. Niedawno zrobił nawet pierwszy trening po tak długiej przerwie. 

“Jestem teraz 2 miesiące po operacji. Pod koniec maja przeszedłem operację przyczepienia ścięgna bicepsa, tuż przed udaniem się do mojego piątego ośrodka rehabilitacji uzależnień. Przed nawrotem ważyłem 140,5 kg, zszedłem poniżej 122 kg i wróciłem do 126 kg na odwyku. Wyszedłem, przestałem podjadać i zacząłem jeść zbilanowane posiłki i codziennie rano robić cardio na czczo(...) Oto jestem dzisiaj z kiepską sylwetką w porównaniu do elit kulturystycznych. Kiedyś troszczyłem się o to, jak duży lub mały jestem, ale kilkakrotne otarcie się o śmierć naprawdę daje inne spojrzenie na wszystko. Poza tym myślę, że to ciekawe, jak ciało może się zmieniać i dostosowywać do różnych rzeczy”. 

Antoine dodał jeszcze, że będzie publikował zdjęcia i nie obchodzą go opinie innych, nawet jeśli wygląda na „małego". To według niego sprawia, że jego powrót jest jeszcze ciekawszy. Zaplanował już trening oraz dietę, aby przygotować się do sezonu 2022. Dobrze, że Vaillant wraca do zdrowia i jest gotowy, aby ponownie sprawdzić, jak może zmienić się jego sylwetka. Jak myślicie, uda mu się zbudować jeszcze lepszą sylwetkę niż przed kontuzją?

Komentarze (2)
basmann

Kolejny przypadek pokazujący czy warto być na bombie

0
lordknaga

znowu zniknal ale na krotszy czas. on po tej operacji wpadl znowu w dragi czy jak?

0