W 2021 roku Nathan De Asha dominował w IFBB Pro League, odnosząc  w sumie trzy zwycięstwa z rzędu. Wygrał na Mistrzostwach Europy Pro, Arnold Classic UK i podczas Yamamoto Pro Cup. Ten sezon nie zaczął się dobrze dla De Ashy, ponieważ był zmuszony wycofać się z Arnold Classic 2022 po tym, jak doznał kontuzji lewego bicepsa w styczniu. Wielka szkoda, bo miał już naprawdę świetną formę.

Niestety chyba minie trochę czasu, zanim fani zobaczą Nathana De Ashę ponownie na scenie kulturystycznej. W niedawno opublikowanym filmie powiedział, że nie weźmie udziału w zawodach Mr. Olympia, do których się zakwalifikował, ponieważ w lipcu doznał kolejnej kontuzji, tym razem prawego bicepsa. De Asha będzie potrzebował więcej czasu niż przypuszczał, aby w pełni dojść do siebie.

„”Niewielu ludzi na siłowni wiedziało, co się stało. Operacja odbyła się tydzień później. Przed operacją chodziłem z usztywnioną ręką jak t-rex. Teraz tego nie widać, żadnych niedoskonałości ani nic – ale biceps był zerwany”.

De Asha powoli wraca do zdrowia po udanej operacji. Miał naprawdę ogromnego pecha, że zerwał dwa bicepsy w tym samym roku i to jeszcze przed tak ważnym dla niego konkursem...

https://youtu.be/UCRWWrTAcqY

Komentarze (2)
_GANGSTA_

Jak pech to pech.Sam jestem po zabiegu na prawy biceps juz jakies pare miesiecy temu i ta droga powrotu nie jest taka szybka jakby mozna bylo przypuszczac.

0
Tomas_h11

Zdrowia.

0