SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GH - a leczenie kontuzji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2691

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemanko mam wielka prozbe, a mianowicie czy ci co stosowali gh mogliby skrobnac nieco nt leczenia kontuzji, czy rzeczywiscie gh leczy? Czy pomaga znaczaco? Czy jest to raczej chwilowe smarowanie jak w przypadku deki ?

Z gory dzieki za odp.
pozdro koksy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6505
sam chcialem zalozyc podobny temat ale mnie wyprzedziles.

YOU DON'T DRINK A PROTEIN SHAKE WITHOUT PROTEIN...

SO YOU DON'T DO A CYCLE WITHOUT TEST!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciagle licze na pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
na poczatku stawy jeszcze gorzej yebia jak mnie przestana to Ci powiem hahaha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
niestety nie bralem ale slyszalem od osob bioracych to co powyzej - na poczatku stawy jeszcze bardziej bola, szczegolnie nadgarstki, ale to moze byc oznaka dobrego - ze rosnie/regenruje sie

z tym ze to nie moja opinia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
lece 6mies mialem kontujze lokiec tenisisty leczylem rok i nic,po gh na razie cwicze i jest ok zobacze co bedzie dalej , ale nadgarstek grubo mnie boli no ale po hg sa jazdy wiec trzeba sie przyzwyczaic zobacze czy roczna kuracjia mnie posklada

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 208 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1923
Nadgarstek boli bo zbiera się woda wokół nerwu promieniowego stąd ból.
Ja np w tamtym roku rozerwałem mięsień piersiowy i jakiś czas temu ładowałem gh w klatkę, szczerzę jakiś efektów przeciwbólowych/regeneracyjnych ( spektakularnych ) nie zauważyłem.
Teraz mogę śmiało powiedzieć że ból jest mniejszy ale czy to zasługa GH to nie wiem, może po prostu to zasługa czasu a jak wiadomo czas leczy rany

Zmieniony przez - heavyweigh w dniu 2011-10-05 23:24:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
ja tam czuje sie jak nówka sztuka lece z przewrami od 1997
kilka delikatnych kontuzji błyskawicznie zaleczonych
deka przy tym to pikus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36346
********** a jaką dawkę generalnie stosujesz w ciągu tych kilkunastu lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4089
od 1997 k...a!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 616 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44046
Łukasz napisz dawki ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl

Następny temat

oxa a wydolnosc? obniza? - sogi

WHEY premium