SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Leczenie kontuzji za pomocą Saa ....fakty nie mity !!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1890

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez krzykacz z działu Zdrowie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11511
Witam przeglądam dział doping dość często i niepokoi mnie sytuacja w której młodzi ludzie z kontuzjami różnego typu szukają pomocy w dziale doping .Zerwane mięśnie ,połamane kończyny nieważny typ kontuzji pseudo fachowcy (nie mylić z fachowcami forum) zalecają od razu kontakt z nandrolonem ,teściem .Prosił bym o wypowiedzenie się osób znających w temacie jak to jest w sporcie zawodowym/amatorskim ,jakie podejście do saa mają lekarze med sportowej fizjoterapeuci/rehabilitanci i jakie wpływ w leczeniu kontuzji rzeczywiście one mają .Chciałbym rozwiać wątpliwości w tym temacie. Osobiście jestem przeciwnikiem saa w leczeniu kontuzji , jeśli się mylę proszę mnie naprowadzić na odpowiedni tor myśleniowy ,jeśli mam rację prosił bym o poparcie konkretnymi wypowiedziami .

Zmieniony przez - Ziemny w dniu 2008-10-07 17:19:22

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11511
No panowie nikt nie ma zdania w owym temacie ??

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Generalnie nie stosuje się, chyba że mówimy o wyczynie i że tak powiem cichych relacjach między zawodnikiem a lekarzem. A o tym mam prawo nie wiedzieć.
Na kontuzje jest mnóstwo "cudownych" rad. Najczęściej warto zapytać autora jaki jest mechanizm działania polecanej przez niego metody i na tym się dyskusja kończy.
Poza tym większość osób nie rozumie, że ocenianie skuteczności danego środka tylko na podstawie tego, że komuś "pomogło", jest najczęściej jedynie dowodem ograniczenia umysłowego.
Przyznam, że czasem rady odnośnie kontuzji w innych działach czytam w ramach humoru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
W takim razie temat bardziej do tamtego działu pasuje.
Tam spotkać idzie osoby, które porwały się na te metody / praktyki i może zechcą się wypowiedzieć...

Ogólnie może być ciakawy jak się rozwinie bo sporo rzeczywiście jest pytań o wspomaganie się saa przy kontuzjach, a odp są w sumie wymijające...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11511
Prosił bym o zabieranie głosu w tym temacie przecież każdy w życiu borykał się z kontuzją ,ileż to osób przez ostatnie dni polecało właśnie dece jako lek cud ,poprzyjcie wypowiedzi przykładami.Miło by było gdyby specjaliści wyrazili swoją opinię .Ciekawe tematy brak odpowiedzi ,tematy z dupy po 5 stron pseudo porad !!

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Fakt jest taki że nandrolon w postaciu phenylu/deki nie stosowalem/ pomógł mi w zaleczeniu kontuzji : nadgarstka,obydwu łokci.w różnych okresach różne kontuzje/. Przy czym były to urazy niegrożne,drobny stan zapalny,przeciążenie,które jednak nie pozwałało na wykonanie normalnego treningu.
Bark który strzelił mi 6 lat temu do teraz daje o sobie znać i żadne saa nie przyczyniły się do polepszenia tego stanu.
Kumpel z którym ładuję/trenuję od samego początku przygody z żelastwem miał częstsze problemy z łokciami/nadgarstkami i bóle ustępowały jedynie podczas kuracji z użyciem m.in. nandrolonów,po cyklach dolegliwości z reguły wracały.

W marcu miałem rozpruty kawałkiem butelki triceps,2 głębokie szyte rany oraz pomniejsze,kończyłem akurat cyklon propem i metą i mogę powiedzieć że rana zagoiła się błyskawicznie,na tyle że nie zdążyłem sciągnąć szwów i zaczęły wrastać w rękę /chirurg potwierdził że zagojenie nastąpiło szybciej niz mozna by się spodziewać/

Obecnie również na skutek nieszcześliwego zdarzenia rozpierdzieliłem nogę w kostce czego efektem/prócz skręcenia w stawie skokowym/ była rana szarpana głęboka na tyle że widać było kość.Jestem jeszcze "pod wpływem" enana i tu akurat nie mogę stwierdzić czy miał jakikolwiek wpływ na zagojenie rany ale zrasta się stosunkowo szybko.



Zmieniony przez - BadMad w dniu 2008-10-10 04:29:34

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11511
A jak z agregacją płytek krwi podczas cyklu ja zauważyłem że znacznie się wydłuża , u osób które z natury mają słabą krzepliwość a doznały by jakiegoś urazu(zranienia) podczas cyklu rana mogła by goić się naprawdę długo ??

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Jak to się wydłuża?Wiele osób stosuje kwas acetylosalicylowy aby właśnie tą agregację powstrzymać celem rozrzedzenia krwi/profilaktyka miażdżycowa/

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
krew staje sie mniej krzepliwa po dece.

Zmieniony przez - -SHIELD- w dniu 2008-10-10 20:38:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co ze środków dopingujących na złamanie?

Następny temat

Methandienone FAKE or NOT ??

WHEY premium