SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

długi cykl czas na zmiany - prosze o sugestie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1084

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga

110

Wzrost

173

Obwód ramienia

49

Obwód klatki

125

Obwód uda

72

Obwód talii

94

Staż na siłowni

7 rok 5 z głową , 15 miechówtowar

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

białko - ok 2-5 węgle 3-4 , tłuszcze różnie

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

zaczołem 15 miechó temu i tak zostało wcześniej meta 2x8 tyg

Opisz swój plan treningowy

aktualnie 4 x w tyg standardowy split operuje miedzy 4-5x w tyg

Cel cyklu

masa , moze zatrzymanie wagi z polepszeniem wyglądu ogólnie lustro wyznacza progres

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

wyzej

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

około 17%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

mezo-endo

Stan zdrowia

zdrowy

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

nie wiem

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klata 185 , martwy 200x5 , przysiad 180 x5
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7361
Witam lece od połowy lipca czyli praktycznie pół roku oma-deca . pierwsze 3 i pół miesiąca w dawkach odpowiednio 500 i 350 mg potem podbiłem na 750 i 500 mg dodatkowo od 6 tyg cyklu meta przedtreningowo 30 mg , dece bije pierwszy raz więc po pół roku chce ją odstawić i pytanie na co zamienić żeby nie było stagnacji , czy wino by dało rade czy moze tren który mnie kusi ? Jestem on od jakis 15 miesięcy (1 cykl ) jak to mozna tak nazwac. Wstawie ankiete i prosze o jakies sugestie pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7361
bo w zime lepszy apetyt mam , na te głupie uwagi nie bd odpowiadał bo spam jest niepotrzebny , pytam bo trena nie brałem , chyba polece winko 2 miechy i walne mosta , mimo wszystko dzięki za rady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7361
Dodam ze srodki jakie stosowałem dotychczas to test . deca, meta , wino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29286
nie będziesz rósł w nieskończoność, należałoby odpocząć ( odblok i krótki off albo mostek pare tygodni) i znowu wskoczyć na konkretny cykl

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7361
mostek planuje ale to koło kwietnia(3 miesięczny) zima to najlepszy okres do siłki moim zdaniem mostek w tym okresie nie ma sensu bład zrobiłem ze zaczołem mase w lipcu a nie np wrześniu lub pażdzierniku, od następnego sezonu tak właśnie zrobie , więc czekam dalej na sugestie od was jakby to dalej kontynuowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7361
Ponawiam pytanie ponieważ nie chce podjąć pochopnej decyzji i chętnie bym wysłuchał opini doświadczonych ludzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29286
jak dobrze szło to po prostu podbij jeszcze dawki i dowal kcal i powinno jeszcze trochę iść, wino i tren dasz jak celem będzie ubicie tego co zbudowałeś, np. maj czerwiec żeby na lato fajnie wyglądało :)

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7361
wiesz co doszedłem do tych dawek ale w tym roku juz nie zamierzam podbic ani testa ani deci bo te dawki to maxy jakie sobie na ten rok wyznaczyłem więc chciałem co innego wypróbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7361
jakieś pomysły ? dzisiaj ostatni strzał deci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 576 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4188
z wymiarow jakie podales to jestes kwadratowy z ogromnym pasem, 17% tluszcz to optymistycznie. Ja bym redukcje zaczol na twoim mijscu to kolo kwietnia bedziesz juz jakos wygladal, no hcyba ze chcesz sie w koszulce opalac to dalej mase lec :D most z hcg ogarniecie badan i dojscie do ladu po dece i omce i redu moim zdaniem ( prop i winstrol mozna dac i leciec ) pozatym po omie i dece sporo wody pewnie naciagniete i tej wagi nie zatrzymasz raczej ale wyglad poprawisz 100%


Zmieniony przez - GroW w dniu 2015-01-13 18:43:24

Discipline is doing what you hate to do in a way like you love it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7361
ja ogólnie nie trenuje pod wygląd , bardziej pod siłe i ogólnie z zajawki nie trenuje zeby pokazac sie na plaży :) , testa zostaje na omie cały czas bo test to test i undera nie bd brał jak mam apteke więc zapewne pojade oma i winko teraz , a jeśli bym sie zdecydowałan tego trena to zostawac na 750 mg omy czy zejsc do 500? i ile bic przypuszczam ze acetat to 100mg/2dni a enana pewnie 2 shoty po 200mg by trzeba walnąć , mostek jak pisałem chce zrobic od kwietnia około
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 576 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4188
tren i 500mg testa to recepta na katastrofe, max 1ml omki co 5 dni plus tren 100mg EOD, plus w pogotowiu cabasser/dostinex, badanai tez warto zrobic przed, strasznie to bez glowy planujesz, po tylu miesiacach na jednych srodkach zachodzisz w sadlo juz pewnie tylko, serio na twoim miejscu krutki oddech bym dal organizmowi, przybil most z hcg ( spadki minimalne zejdzie z ciebie troche wody ) i potem przybil cos, jak chcesz tren i zaczac ciac na nim juz to 50mg test prop, 100mg tren a i do tego mozna dodac oral jakis, tren i prop EOD i oral ED, ja bym dal winko.

Discipline is doing what you hate to do in a way like you love it.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl, co i jak ?

Następny temat

Saa - problem z psychika

WHEY premium