SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oral’saa problem? Ból, zgaga, brak apetytu – czytaj!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 237292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Daj 1tbl Pantaprazol z rana 30-45minut przed 1 posiłkiem. Jeśli będzie poprawa ale mała daj drugą dawkę przed ostatnim posiłkiem. Możesz też dać 3 filiżanki ziela dziurawca po 3 głównych posiłkach.

Aulin nie pomoże w tej sprawie, ten lek bardziej w bólach. Nie masz ich więc nie ma powodu go brać.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3425
Wielkie dzięki. A czy pantoprazol mogę brać przez okres 2 miesięcy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Możesz brać dłużej nawet. Jeśli panta nie da pozytywnych rezultatów spróbuj espomeprazol. Wg mnie kozak substancja, mimo że na początku dałem opinię, że nie to z czasem jak lek się bujnął to wir w żołądku

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Zmieniać co jakiś czas np co 2 tyg te substancje zamiast zwiększać dawki to dobre wyjście? Bo u mnie panta z czasem działa coraz słabiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Co 2tyg to może nie, po prostu zmień na eso i tym leć.

Można też rozważyć Zirid.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Ok, jak długo się rozkręca eso u Ciebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
krzykacz
Esomeprazol



Dawkowanie:

Jak każdy - 1tbl 60minut przed posiłkiem rano/wieczór.

Najnowszy, najmłodszy wśród rodzinki IPP.

Moja opinia - lepszy niż Omeprazol. Już po 30minutach od zażycia włączało mi się ssanie. Lek trzyma dobrze cały dzień. Jak brałem apetyt miałem cały dzień, jednak bez rewolucji w j.brzusznej. Jednak chyba Pantoprazol lepszy, minimalnie.

Dostępne leki na rynku PL:

Emanera (kaps. dojelitowe twarde)
Esomeprazole Polpharma (proszek do sporz. roztworu do wstrzykiwań i infuzji)
Helides (kaps. dojelitowe twarde)
Mesopral (kaps. dojelitowe)
Nexium (tabl. dojelitowe)
Nexium (proszek do sporz. roztworu do wstrzykiwań i wlewu)
Stomezul (tabl. dojelitowe)
Texibax (tabl. dojelitowe)

Dostępny na Rp. Refundowany.




Tutaj masz opinię po 3-4 góra 5dniach, gdzie jednak stawiam panta na 1 miejscu. Po tygodniu już było tylko lepiej dlatego dla mnie eso numer 1 jest na pewno.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3425
A gdyby połączyć zirid i pantoprazol? Powiedzmy 1 tab ziridu rano. Apetyt i szybkość trawienia wzrośnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Dobre combo, bardzo skuteczne. Wtedy panata 1h przed a zirid 30minut przed 1 posiłkiem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3425
Co jest najskuteczniejsze na wzdęcia? Z rana wszystko jest ok, natomiast po godzinie 14-15 zaczynam STRASZNIE wydalać gazy. Dołem i górą, masakra jednym słowem. Wydyma mi ostro brzuch. Brzuch mnie boli a jak próbuje wciągnąć, to ból jest nie do zniesienia. Pomocy !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak długo można stosować testosteron enant

Następny temat

ROZPOCZĘCIE CYKLU Z ZEROWYMI EFEKTAMI

WHEY premium