SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oral’saa problem? Ból, zgaga, brak apetytu – czytaj!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 237085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4069
Krzykacz,

co byś ogóle polecił na lepsze trawienie, wzrost apetytu z tych leków, które wymieniłeś? Jem Lakcid, enzymy trawienne, ale micha pomimo aerobów w warunkach domowych- skakanka i amatorska walka z cieniem- ciężko wchodzi. Ten Zirid nadałby się? Pantoprazol mam zalecany przez lekarza


Zmieniony przez - cinamone w dniu 2020-12-10 16:01:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo lekarze idą na łatwiznę i zapisują na umur IP . Ale to nie rozwiązuje problemów . U mnie gastro dało jjasny obraz sytuacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Zirid bdb lek, mi i nie tylko mi pomagał. Spróbuj. Poza tym oczywiście diagnostyka i eliminowanie czynników sprawczych jeśli jest możliwość jeszcze przed lekami.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Kiedyś to bezproblemowo wcinałem 5k kcal , a teraz się mecze zeby to przejść , wzdęć gazów , problemów trawinnych brak tylko brak apetytu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ketchup123
Kiedyś to bezproblemowo wcinałem 5k kcal , a teraz się mecze zeby to przejść , wzdęć gazów , problemów trawinnych brak tylko brak apetytu


Siema Dziku
Tren jeszcze u Ciebie leci ?
Pamietam jak opisywałeś swoje probl gastro . Ale tam była gastroskopia i wszystko u Ciebie było wiadomo ....
Czym się leczyłes ?
U mnie problem powrócił , zbukiem się odbija , wzdęcie , mdłości i zgaga ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Lux1980
Ketchup123
Kiedyś to bezproblemowo wcinałem 5k kcal , a teraz się mecze zeby to przejść , wzdęć gazów , problemów trawinnych brak tylko brak apetytu


Siema Dziku
Tren jeszcze u Ciebie leci ?
Pamietam jak opisywałeś swoje probl gastro . Ale tam była gastroskopia i wszystko u Ciebie było wiadomo ....
Czym się leczyłes ?
U mnie problem powrócił , zbukiem się odbija , wzdęcie , mdłości i zgaga ....



Siema nie tren już nie od kilku miesięcy, bold , deka , master , insa, gh , enan , t3
Wiesz co ja niczym nie leczylem po prostu wydaje mi się że był stan zapalny żołądka dlatego był ból A bakteria sobie była i jest i nie daje żadnych objawów, problemy zoladkowe ustały same , mam tylko słaby apetyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Tragedia jest jak odbija się zbukiem zerowe trawienie białka masz , ja się wtedy ratowalem octem jakblkowym A teraz nic daje jest git :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Czytając poprzednie wypowiedzi przypomniało mi się o istniejwcym zirydzie , paka już siedzi na noc startuje zobaczymy czy się coś poprawi;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4069
Ketchup raz dwa trzy,

Jesteś w stanie chociaż raz w tygodniu napisać o efektach zirydu? Lekarz rodzinny z reguły przepisuje ten lek czy trzeba mieć mocny argument?

Krzykaczu,

A co na trawienie i apetyt- kiedy- właśnie nie ma orali. Dalej zirid?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
cinamone
Ketchup raz dwa trzy,

Jesteś w stanie chociaż raz w tygodniu napisać o efektach zirydu? Lekarz rodzinny z reguły przepisuje ten lek czy trzeba mieć mocny argument?

Krzykaczu,

A co na trawienie i apetyt- kiedy- właśnie nie ma orali. Dalej zirid?



Jadze do apteki proszę o zirid , mowie ze nie mam recepty i albo doniosę a jak się nie uda to proszę policzyć zaliczkę , za paczkę 100 tab zamiast 60 zł płacę stówę , w pon dzwonie do lekarza mowie że mam problemy trawienne , zawsze pomagał mi zirid ale się skończył i wziąłem w aptece tylko muszę receptę donieść , lekarka albo wypisuje albo nie jak wypisze to mam 40 dyszy do kieszeni lub nie proste . robię tak z większością leków
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak długo można stosować testosteron enant

Następny temat

ROZPOCZĘCIE CYKLU Z ZEROWYMI EFEKTAMI

WHEY premium