SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oral’saa problem? Ból, zgaga, brak apetytu – czytaj!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 237256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Thats true bro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Ktoś to z Was brał i lipa?
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
Nie wiedziałem ze to produkt cybera. Skład wydawał się bardzo dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
krzykacz
Ktoś to z Was brał i lipa?


Ja swego czasu się za tymi produktami oglądałem, ale jak zrobiłem rozeznanie to natrafiłem na zbyt wiele podejrzanych informacji na temat tej kręconej 2 osobowej firmy typowego kombinatora z Polski, który z kolegą klei suple w USA w garażu. Sugerując się większością opinii to działanie jest zależne od partii, loteria taka.

Ja osobiście nie polecałbym ryzykować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Comodore
Nie wiedziałem ze to produkt cybera. Skład wydawał się bardzo dobry.


Jak grzebałem w internecie szukając info na jego temat to znalazłem opinie kolesia, który dał do laboratorium któryś z jego supli w celu weryfikacji zgodności składu z ulotki. Sporo przekłamana była, szczegółów nie pamiętam bo było to z 1,5 roku temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
nie dalej jak 3 lata wstecz była głośna afera na forum cybera IS (imperium sportu) do supli robionych w garażu,a nie w labie, do czego przekonywał nieudolnymi filmami. Do supli sypał przeterminowane prohormony które mu zostawały,składy nie zgadzały sie z etykietą,a przede wszystkim brak higieny - jedna wielka ściema. A zaczął sypać jeden z jego pimpów,który w polsce jako słup sprzedawał jego towar. Ludzie po jego cudownych suplach wyniki wątrobowe i nie tylko jak trupy...ogólnie temat rzeka. W każdym razie należy się trzymać od cybera i marki Revange z daleka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
No to wszystko jasne, produkt na wątrobę który poryje wątrobę. Omijać skoro takie fakty miały miejsce.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 223
Wszystko na receptę. Kupiłem oxa i tak mi ryje żołądek... Ciągle zgaga i bóle w przełyku jak bym miał się udusić.
Na razie kupiłem pantoprazol - w ulotce jest napisane, że jedną dziennie a tutaj, że dwie? To ile brać i kiedy mam to odstawić? Jak przejdą objawy czy jak skończy się saa?

elo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
To kwestia indywidualna.

Ja żeby mieć jakiś komfort i apetyt na mecie muszę dawać pantaprazol, dobre priobiotyki, ziółka do parzenia czystek i ziele dziurawca, z doskoku rapaholin C. Przez 6 tygodni się pomęczę i chodzę z bebechem wzdętym większość dnia, ale efekty są tego warte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 223
A ile pantoprazolu dajesz dziennie? Ja 4 tygodnie już jakoś ciągnę, ale nie jest lekko. A do końca jeszcze dwa o ile stawy i ścięgna pozwolą bo tez coś słabo z nimi...
Teraz mam panto, essox, kreon, liv52 i codziennie kefir... Więcej na osłony wydam niż na saa :D

elo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak długo można stosować testosteron enant

Następny temat

ROZPOCZĘCIE CYKLU Z ZEROWYMI EFEKTAMI

WHEY premium