SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oral’saa problem? Ból, zgaga, brak apetytu – czytaj!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 238085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Porównaj swoją diete z dietą GERD.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 480
Panowie jest to możliwe żeby po boldzie(500mg e5d) zaczął yebać się żołądek?
Odkąd wskoczyłem na podwójną dawkę bolda mam ciągle wydęty bebech,trudności z "trawieniem", tak jakby pokarm zalegał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
1,5 roku leciałm bold/3bold nie miałem takich problemów. Jakieś zmiany w diecie?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 480
krzykacz
1,5 roku leciałm bold/3bold nie miałem takich problemów. Jakieś zmiany w diecie?


Zmian żadnych w diecie, jedynie to mniej o wiele za mało jem przez to bo nie potrafię...
Dopiszę jeszcze, że wcześniej nawet leciało dużo więcej fast foodów kfc, jakieś batony,rogaliki, a teraz "czysto"
Wcześniej leciało lgd i było ok, zakończyłem lgd dodałem bolda i j**... IPP leci,nac,debutir,cycle assist i takie rewolucje :/



Zmieniony przez - pmip25 w dniu 2020-05-11 14:52:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Być może podłapałeś jakaś bakterie. Lub np jakieś wrzody lub nadżerki się zrobiły. Wtedy gastroskopia prawdę Ci powie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46491
pmip25
Panowie jest to możliwe żeby po boldzie(500mg e5d) zaczął yebać się żołądek?
Odkąd wskoczyłem na podwójną dawkę bolda mam ciągle wydęty bebech,trudności z "trawieniem", tak jakby pokarm zalegał...


Odstaw IPP , daj ocet jablkowy 2x dzinnie i podziękuj, jak dla mnie zarcie zalega , brzuch wydety bo ipp na tyle blokuje wytwarzanie kwasu ze jest go za malo i zle sie białko trawi , jeszcze powiwdz mi gazy do tego sa? Jak stolec wyglada ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 296 Napisanych postów 528 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3353
Moze opuzniony zaplon po LGD. Ocet zazwyczaj pomaga na czczo z gazowka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 480
Ketchup123
pmip25
Panowie jest to możliwe żeby po boldzie(500mg e5d) zaczął yebać się żołądek?
Odkąd wskoczyłem na podwójną dawkę bolda mam ciągle wydęty bebech,trudności z "trawieniem", tak jakby pokarm zalegał...


Odstaw IPP , daj ocet jablkowy 2x dzinnie i podziękuj, jak dla mnie zarcie zalega , brzuch wydety bo ipp na tyle blokuje wytwarzanie kwasu ze jest go za malo i zle sie białko trawi , jeszcze powiwdz mi gazy do tego sa? Jak stolec wyglada ?


Gastroskopia w planach jest od dawna ale teraz wiadomo jak jest...

Spróbuję ten ocet jabłkowy bo dużo o nim czytałem ale zawsze nie miałem okazji spróbować...
Zaraz jadę to kupię i zacznę stosować. Jak pomoże to dam znać. Te sklepowe typu Kamis itp. dobre to?
Wzdęcia bardziej, po jedzeniu wywala bebech-mam odpowiednik espumisanu coś tam pomaga. Stolec ok bywało gorzej jak z bebechami było ok

@zaucha
kij to wie Ale to pierwsze lgd tak na mnie dobrze działało, że aż szkoda odstawiać



Zmieniony przez - pmip25 w dniu 2020-05-11 17:11:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46491
Kup na teraz Kamisa a ja stosuje ekologiczny 5% , łagodny jest , rano daje 15 min przed śniadaniem i 15 min przed kolacją, 1 łyżke stołowa na szklanke wody
Miesa ile dziennie jesz ?



Zmieniony przez - Ketchup123 w dniu 2020-05-11 17:39:14

Zmieniony przez - Ketchup123 w dniu 2020-05-11 17:41:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
pmip25
Panowie jest to możliwe żeby po boldzie(500mg e5d) zaczął yebać się żołądek?
Odkąd wskoczyłem na podwójną dawkę bolda mam ciągle wydęty bebech,trudności z "trawieniem", tak jakby pokarm zalegał...



Cię j**ie ipp a nie bold,jak żołądek ma dobrze trawic jak masz wysokie pH w żołądku a biorąc ipp to nabawisz się patogenow w układzie pokarmowym.

snara

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak długo można stosować testosteron enant

Następny temat

ROZPOCZĘCIE CYKLU Z ZEROWYMI EFEKTAMI

WHEY premium