SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"balon" w brzuchu, brak apetytu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 668 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13580
Jestem w 2tyg brania antka (Phoenix) i mam wrażenie jakbym w miał wielki balon w brzuchu, apetyt spadł - więcej wcinałem przed cyklem niż teraz w trakcie, poprzednio szamałem turka i apetyt był wręcz kosmiczny, zapewne ktoś spotkał się z podobnym problemem więc czekam na rady

Druga sprawa to ciśnienie, rano 145/95 (nie odczuwalne aż tak) wieczorem za to, mam wrażenie jakby serducho chciało opuścić moją klatkę a policzki to mi wręcz płoną czosnek itd nie pomaga
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 26589 Napisanych postów 261832 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1336964
ja tak mam po większości orali,na ciśnienie kręć aero jeśli nie pomoże pomyśl o np prestarium

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6674
Kvrwa ja tez mam podobny problem z apetytem.Z tym,ze nie wale orali.Nie chce mi sie jesc-wiecej jadlem przed cyklem.Nie wiem ocb..!!

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 26589 Napisanych postów 261832 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1336964
a co bijesz?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 668 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13580
A co polecasz lodzianin na poprawienie apetytu ?? bo jak tak ma byc przez cały cykl to ja to pierd*** wole być na OFF i jeść co chce i ile chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6674
Bolda z prolka.2 tydzien idzie.

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10772 Napisanych postów 47072 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
3-4 tydzien bedzie lepiej cierpliwosci:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
ja musiałem odstawić orale po tyg się poprawiło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
na boldzie powinien być apetyt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No mam nadzieje.Moze to tez przez te swieta-popilem troche i najadlem sie jakis wynalazkow jak kielbasa i ciasto.Nie powiem,ze nie bylo dobre Moze organizm tak teraz reaguje bo nie przyzwyczajony.

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Moze jeszcze bold nie ruszyl bo to dopiero drugi tydzien.

(ON)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

enanthat dożylnie

Następny temat

czy jest ruznica

aerofull