SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Optimized Volume Trening - maksymalizacja przybierania masy!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

Ilość wyświetleń tematu: 15993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
601 = 6s opuszczasz (ruch ekscentryczny), 0s w momencie pełnego rozciągnięcia = momentalnie w górę, 1s wyciskasz (ruch koncentryczny).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Aha Dzięki za wyjaśnienie W sumie jak teraz na to patrzę, to wydaje się oczywiste a mi przychodziły do głowy najdziksze teorie z innych metod

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak
raczek widzę obeznany w tej wiedzy
i bardzo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Jakby nie patrzył - trener

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co myślicie o zrobieniu testu z OVT?
Chętnie bym go poprowadził i pomagał we wszystkim, myślę, że raczek mógłby mi w tym pomóc śmiało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
Chętny!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Ja bym mógł wziąć w nim udział, i pewnie ziomek co ze mną ćwiczy także, tylko że dopiero za jakieś... 8 tygodni. Jeżeli nie chce się nikomu czekać to nie szkodzi, i tak pewnie tym planem pociągiemy w następnej kolejności a wyniki możemy przedstawić na forum No i musielibyśmy pozmieniać ćwiczenia ze względu na braki sprzętowe tzn brak wyciągów itp.

C1 Sciąganie wyciągu górnego do klatki 5x5 tempo 201 - rozumiem, szeroki nachwyt?
D2 Ściąganie kabli wyciągu dolnego 5x5 tempo 601 - nie mam pojęcia a co to zamienić
B1 Uginanie nog siedząc 5x5 - nie da rady :/
E1 Allachy 5x5 - nydyrydy
E2 Koło ab-well 5x5 - nydyrydy
D2 Ściąganie linek wyciągu górnego 5x5 - to też nie bardzo wiem na co zamienić :/
B2 Ściąganie linek wyciągu dolnego 5x5 - ni wim
C1 Face pull 5x5 - ni wim

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
C1 Sciąganie wyciągu górnego do klatki 5x5 tempo 201 - rozumiem, szeroki nachwyt?
TAK
D2 Ściąganie kabli wyciągu dolnego 5x5 tempo 601 - nie mam pojęcia a co to zamienić
NIE KAPUJE ĆWICZENIA Z NAZWY, PEWNIE CHODZI O PRZYCIAGANIE UCHWYTU WYCIAGU DOLNGO DO BRZUCHA

B1 Uginanie nog siedząc 5x5 - nie da rady :/
tzn?:P, i to na pewno jest uginanie nóg a nie prostowanie?Bo nigdy nie widzialem na oczy maszyny do uginania siedząc;p.

E1 Allachy 5x5 - nydyrydy
http://exrx.net/WeightExercises/RectusAbdominis/CBKneelingCrunch.html


E2 Koło ab-well 5x5 - nydyrydy





D2 Ściąganie linek wyciągu górnego 5x5 - to też nie bardzo wiem na co zamienić :/
rACZEJ PROSTOWANIE RAMION NA WYCIAGU, SKORO TO PRZY TRICEPSIE JEST :p.

B2 Ściąganie linek wyciągu dolnego 5x5 - ni wim
TU POWINNA BYC NAZWA WZNOS BOCZNY Z LINKAMI WYCIAGU DOLNEGO (A RACZEJ UCHWYTAMI)


C1 Face pull 5x5 - ni wim
BIERZESZ LINE Z GÓRNEGO WYCIAGU I PRZYCIAGASZ JE DO CZOŁA, ROZSZERZAJAC JĄ NA MAXA NA BOKI(JEŚLI TO WWERSJA AN TYŁ BAROKW, JESLI PLECY TO NIE ROZSZERZASZ I CIĄGNIESZ TYLKO W TYŁ).
FACE PULL W YOUTUBIE I MASZ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Puma nie pisze bo docenia prace Dudka i nie robi nikomu pod gorke. Zreszta chwilowo jestem zakopany robota.

Co do OVT, mam to samo zadanie co Christian. Otoz niecale pol roku pozniej Opracowal trening OVT II ktory naprawia bledy, brak konsekwencji i sporo niejasnosci zawatych w OVT I. OVT II znajduje sie w trakcie jednej z jego ksiazek. Co wiecej, na bazie doswiadczen z OVT I i OVT II zostal stworzony wlasnie HSS.
Supremacje nad HSS ma HSS+MDS, HSS+CLUSTER, IBB.

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
"D2 Ściąganie kabli wyciągu dolnego 5x5 tempo 601 - nie mam pojęcia a co to zamienić
NIE KAPUJE ĆWICZENIA Z NAZWY, PEWNIE CHODZI O PRZYCIAGANIE UCHWYTU WYCIAGU DOLNGO DO BRZUCHA"

Ja właśnie podobnie nie jarzę tego ćwiczenia :/ Tym bardziej, że z wyciągami nie mam zbyt dużego doświadczenia... Jaka jest tego angielska nazwa?

Aha i wiem co to są Allachy i ćwiczenie na tym kółku, pytałem raczej na co to zamienić można Wszystkie ćwiczenia kapuję poza tym wyciągiem dolnym do brzucha, pytałem na jakie zamienić nie dysponując wyciągiem ani tym kółkiem. Mam jedynie sztangę prostą i giętą, sztangielki, ławkę płaską, skos w dół i 2 opcje skosu w górę, modlitewnik, tandetną "maszynę " do prostowania i uginani nóg oraz drążek...

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5x5 by _Iverson_

Następny temat

3 dniowy uklad

WHEY premium