SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odyseja Siły 2019 czyli Challenge SFD

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Ajazy no i mądrego zawsze dobrze posłuchać:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Widzę ,że jest nadal fajnie ale zaczynacie zapominać o wrzucaniu filmu z danego ćw przy swoim wpisie.

Jeden film-jeden wpis,kolejny wpis-nowy filmik itp.

Można przecież na treningu sfilmować kilka serii i macie już materiał na kilka wypowiedzi
Ajazy-to ciebie także dotyczy :)
Czyli dla przypomnienia-chcemy coś dodać-wrzucamy filmik z ćwiczenia o którym mówimy.
Cieżar i ilość powt nieistotna,chyba ,że chcecie mieć zaliczone-wtedy piszecie na czerwono.

Bez filmu mogą robić wpisy tylko:

moderatorzy,doradcy
prowadzący aktualnie konkurs.


Od tego postu to obowiązuje-poprzednie wpisy wyjątkowo zostawiam-ale już od teraz koniec wyjątków :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
To jak niby mamy zaliczać/ nie zaliczać?

Serio skoro sam widzisz że jest fajnie to musisz to zmienić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607896
Przecież to jest bez sensu. Zupełnie zabije dyskusję w tym temacie. A jak widzę u kogoś błąd to nie mogę napisać, tylko muszę najpierw lecieć na siłkę żeby nagrać swoją próbę i dopiero wtedy mogę powiedzieć, że robi sobie krzywdę? I za każdym razem jak będę chciała komuś zaliczyć lub nie to muszę wrzucić film?
A może nagrać 50 filmików jak wyciskam 1x samą sztangę i za każdym razem wrzucać jeden?
No cały czas powtarzam że to cyrk na kółkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Też nie rozumiem teraz np chciałbym odpowiedzieć kilku osobom w osobnych postach i co do każdego postu mam wrzucać film z konkursowego ćw. czy obojętnie jaki a jak tylko wl i mc to Masti nie rób wyjątków bo oprócz Ajazego Olo też nie wstawił konkursowego filmiku
Poniżej filmik żeby uniknąć bana


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33476
Ja nikogo nie krytykowałem, nie analizowałem cudzych ćwiczeń, ale jutro wrzucę film z WL. A tu z moich dzisiejszych przygotowań na sucho bez sprzętu, ale dla mnie istotne ćwiczenia, aby nie było kontuzji. Samo zadanie konkursowe to już wisienka na torcie. Wrzucam, żeby było wiadomo, że serio to traktuję:





Zmieniony przez - olotraper w dniu 2019-10-05 01:08:39
2

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Olo niemam nic do Ciebie ani innych tylko wypowiedziałem się o bzdurnosci wstawiania za każdym razem filmów





Zmieniony przez - drazekm w dniu 2019-10-05 06:40:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607896
Olo nie ma znaczenia czy kogoś oceniales czy nie. Chcesz się odezwać, musisz wrzucić film, najlepsze że jakikolwiek. W sumie można nawet ciągle ten sam Z jednego treningu, po jednym powtórzeniu

No to skoro jakikolwiek, to też wrzucam.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30569 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131225
Zaliczone Viki - i brawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607896
Panie Janie nie napisałam na czerwono, że proszę o zaliczenie Ale dziękuje. Film wrzucony tak na przekór, bo musi być, żeby się odezwać. Najlepsze, że byle jaki, więc wrzucam:



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Samsung Galaxy Watch i Gear S3

Następny temat

Winter is coming. Turoń dźwiga, Turoń człapie, Turoń pływa.

WHEY premium