SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odyseja Siły 2019 czyli Challenge SFD

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
KEBUL74
maceek
Poza tym nie możesz mylić klasycznego mc do wersji rwaniowej czy podrzutu. Wygląda podobnie ale jest to zupełnie inna pozycja początkowa bioder jak i początek ruchu.

ni chu ja
rwanie jest inne, ale zarzut ma te same punkty wyjściowe

Masz prawo się nie zgadzać...ale zobacz filmik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
nie lubie Kota wiec nie bede oglądał ( jestem alergikiem na sierść )
ps ,nie widze Twojego MC !!!!
poproszę o pokazówkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
KEBUL74
nie lubie Kota wiec nie bede oglądał ( jestem alergikiem na sierść )
ps ,nie widze Twojego MC !!!!
poproszę o pokazówkę


No trudno niektórzy tak mają, nic nie poradzę.
Filmik jest od początku na pierwszej stronie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
tzn jak zrobie poprawnie 50 to bedzie ok , ale jak zadre lep przy 170 to juz nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
KEBUL74
tzn jak zrobie poprawnie 50 to bedzie ok , ale jak zadre lep przy 170 to juz nie ?

A dlaczego chcesz kaleczyć technikę przy dużych klamotach i narażać sie na kontuzję? Nie rozumiem Twojego podejścia. Po to szlifujemy technikę na mniejszym obciążeniu żeby przy maksach nie robić błędów, które mogą bardzo zaszkodzić.
Poza tym na zawodach wygrywa obciążenie plus technika. No chyba, że się coś zmieniło


Zmieniony przez - maceek w dniu 2019-10-01 22:45:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
maceek


Poza tym na zawodach wygrywa obciążenie plus technika. No chyba, że się coś zmieniło



Zmieniony przez - maceek w dniu 2019-10-01 22:45:55

na zawodach wygrywa ja KILOGRAMY , nikt nie patrzy na start , czy kiepeł !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
KEBUL74
maceek


Poza tym na zawodach wygrywa obciążenie plus technika. No chyba, że się coś zmieniło




Zmieniony przez - maceek w dniu 2019-10-01 22:45:55

na zawodach wygrywa ja KILOGRAMY , nikt nie patrzy na start , czy kiepeł !!

Powiedz to tym, którym nie zaliczono boju, a podnieśli lub wycisnęli najwięcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
patrzac na Twój filmik z pusta sztanga ... cos Ci kark do tylu zawija , a dupsko leci pierwsze
ale sobie pewnie zaliczyłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
KEBUL74
patrzac na Twój filmik z pusta sztanga ... cos Ci kark do tylu zawija , a dupsko leci pierwsze
ale sobie pewnie zaliczyłeś


Przecież możesz mi nie zaliczyć mojego mc. Co za problem. Zachowujesz się jak stara, obrażona baba. Źle wykonujesz ćwiczenie i koniec kropka. Wisi mi to czy się z tym zgadzasz czy nie. To Ty sobie szkodzisz i wali mnie to. Ciągnij lędzwiami a jak dyski będziesz po siłowni zbierał to sobie przypomnisz po co jest technika w niektórych bojach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
ps . przy opuszczaniu sztanga zawadza Ci o kolana !! znaczy ze tor opuszczania sztangi szlag trafił MISTRZU
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Samsung Galaxy Watch i Gear S3

Następny temat

Winter is coming. Turoń dźwiga, Turoń człapie, Turoń pływa.

WHEY premium