SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odyseja Siły 2019 czyli Challenge SFD

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Tak dla ciekawych to według mnie "łeb w łeb" idą jedna Kobieta i jeden Mężczyzna. Naprawdę ciężko będzie wybrać
Ale kto wie zawsze może nastąpić niespodziewany zwrot akcji i zmiana na pozycji Lidera czy Liderki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
O, i to kolejna rzecz bez sensu. Nie wiadomo kto jest liderem, dlaczego i jak tego lidera gonić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Viki
O, i to kolejna rzecz bez sensu. Nie wiadomo kto jest liderem, dlaczego i jak tego lidera gonić.


A to jest bardzo proste, nie p******..ć niepotrzebnie, nie pisać 10 postów na dzień tylko poprawiać technikę w ćwiczeniach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
maceek
Viki
O, i to kolejna rzecz bez sensu. Nie wiadomo kto jest liderem, dlaczego i jak tego lidera gonić.


A to jest bardzo proste, nie p******..ć niepotrzebnie, nie pisać 10 postów na dzień tylko poprawiać technikę w ćwiczeniach


Jak na razie to większość uczestników chce mnie przekonać do swojego zdania, a nie zaliczyć ćwiczenia. Albo po prostu wyzywać albo wylać swój żal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Technikę? Jakoś żadnych uwag nie dostałam odnośnie mojego WL...
Nawet o brak stojaków nikt się nie przyczepił.

Ja lubię jasne zasady, lubię widzieć kto jest rywalem i ile mi do niego brakuje. W takie coś to się nie umiem bawić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Viki
Technikę? Jakoś żadnych uwag nie dostałam odnośnie mojego WL...
Nawet o brak stojaków nikt się nie przyczepił.

Ja lubię jasne zasady, lubię widzieć kto jest rywalem i ile mi do niego brakuje. W takie coś to się nie umiem bawić.


No ale ja Twojego filmiku WL zaznaczonego na czerwono czyli do oceny nie widziałem. Na 33 wstawiłaś wyciskanie ale nie ma wpisu na czerwono

A mnie tak łatwo i szybko się czepiacie o każde słówko, niedopatrzenia, że nadążam postów wstawiać



Zmieniony przez - maceek w dniu 2019-10-06 12:59:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
maceek
Viki
Technikę? Jakoś żadnych uwag nie dostałam odnośnie mojego WL...
Nawet o brak stojaków nikt się nie przyczepił.

Ja lubię jasne zasady, lubię widzieć kto jest rywalem i ile mi do niego brakuje. W takie coś to się nie umiem bawić.


No ale ja Twojego filmiku WL zaznaczonego na czerwono czyli do oceny nie widziałem. Na 33 wstawiłaś wyciskanie ale nie ma wpisu na czerwono. O ten chodzi czy inny?

A mnie tak łatwo i szybko się czepiacie o każde słówko, niedopatrzenia, że nadążam postów wstawiać




Zmieniony przez - maceek w dniu 2019-10-06 12:59:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Przepraszam za duble ale coś wali chyba na serwerze z edycją


Zmieniony przez - maceek w dniu 2019-10-06 13:01:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Strona 9. Jest i film i zaliczenie, żadnych uwag

maceek
Viki zaliczone.

Zmieniony przez - maceek w dniu 2019-10-02 12:48:12


To jak mam poprawić technikę, skoro nawet nie wiem co trzeba poprawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Viki
Strona 9. Jest i film i zaliczenie, żadnych uwag

maceek
Viki zaliczone.


Zmieniony przez - maceek w dniu 2019-10-02 12:48:12


To jak mam poprawić technikę, skoro nawet nie wiem co trzeba poprawić


No to co chcesz poprawiać? Nie rozumiem? Według mnie poprawnie, zaliczyłem, a Ty piszesz, że nie wiesz co poprawiać? Przepraszam bardzo ale naprawdę nie rozumiem o co chodzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Samsung Galaxy Watch i Gear S3

Następny temat

Winter is coming. Turoń dźwiga, Turoń człapie, Turoń pływa.

WHEY premium