SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odyseja Siły 2019 czyli Challenge SFD

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
kabo9
maceek
Jak pisałem wcześniej. Zbytnio się troszczyłem o Wasze bezpieczeństwo. Jestem przewrażliwiony. Zapewne przez to, że tak małe i nieistotne błędy jak nie pilnowanie pozycji mostka, brak napięcia najszerszego i słaby leg drive, który pomaga w stabilizacji i napięciu całego ciała, doprowadził do tego, że podczas rozgrzewki zerwałem w 60 procentach lewy piersiowy. Też myślałem, że pozycję należy trzymać tylko przy dużych klamotach ale nie przy rozgrzewce.
Spoko, myślałem żeby lepiej ktoś skorzystał z mojego błędu niż doznał tego co ja. Sorki


czyli że Tsu robi źle bo mostkuje i może to nieświadomie pogłębić przez oderwanie pośladków ale Rutkow robi dobrze bo lezy plackiem?
tak jak gdzieś już pisałem, dla mnie trochę brakuje konsekwencji
wykonanie Tsu to jedne z lepszych jakie widziałem, ale najwidoczniej mało jeszcze widziałem




Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2019-10-02 11:42:13


W życiu nie widziałem, żeby Kobieta wykonała tak perfekcyjnie wl.
Jestem pełen podziwu jeśli o to chodzi. Jednak gdybym napisał zaliczam nigdy nie zwróci uwagi na ten niby nie istotny fragment, który może, zaznaczam może ale nie musi doprowadzić do kontuzji. Nawet najlepszą technikę wykonania można w choć mały stopniu poprawić i szlifować żeby była jeszcze lepsza i powtarzalna. Wiem zapewne dla niektórych przesadzam ale jak mogłeś się zorientować tak mam. Najwyżej znowu zostanę źle zrozumiany. Trudno ale ja będę spokojny, że może pomogłem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Tsu84
No dobrze, ale o moje 60 kg to ja się będę kłócić, bo tak mnie uczyli, że przy WL pośladki mają tylko "muskać" ławkę i tak to dokładnie wygląda na moim filmie, więc powodu do niezaliczenia wg mnie nie ma.. może ekspertem nie jestem, ale troszkę jednak się znam.


Post wyżej starałem się odpowiedzieć i wytłumaczyć. Zawsze można coś poprawić. Nie robisz błędu. Jednak teraz masz możliwość zastanowienia się bo napisałem nie zaliczam. Mają tylko muskać, oczywiście ale po co jak możesz zrobić leg drive, naturalną lordozę i ustabilizować pozycję dodatkowo przez poślady na ławce, a nie w powietrzu. Jakbym mógł edytować to zmieniłbym na zaliczam, ale powiedz szczerze czy byłabyś bardziej zadowolona bo jakiś tam frajer w necie zaliczył Twój bój. Czy może nie lepiej teraz gdy masz możliwość szlifowania już i tak poprawnej techniki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
rutkow
No to ja wrzucam jak na razie WL 120kg






nie zaliczam,
nie widzę na 100% bo filmik jest z daleka, ale wg mnie wyciskanie jest małpim chwytem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12931 Napisanych postów 20699 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607486
No nie moge dłużej milczeć w tym temacie
Moja przepustka do dyskusji (w razie wątpliwości 15 minuta filmiku Mastiego )






maceek
[
W życiu nie widziałem, żeby Kobieta wykonała tak perfekcyjnie wl.



maceek
Nie robisz błędu.


Czy w takim razie próba nie powinna być zaliczona, skoro błędu nie ma? Nie lepiej napisać, zaliczam, ale mam uwagę/radę na przyszłość. Od razu lepiej by to brzmiało Szczególnie, że Tsu to zawodniczka, która z niejednym trenerem konsultowała technikę, a i w zawodach udział brała, więc pojęcie na ten temat ma.
Jak dla mnie to zaliczone, piękna próba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
siema Viki
zaliczone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Viki zaliczone.

Co do Tsu to starałem się wytłumaczyć chyba trochę wyżej albo w innym temacie. Proszę poszukaj. Za w czasu napiszę: Jak chcesz mnie obwiniać to tak masz rację.


Zmieniony przez - maceek w dniu 2019-10-02 12:48:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12931 Napisanych postów 20699 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607486
Maceek ja tez juz napisałam w innym wątku. Nie chodzi o obwinianie. Jednak w przypadku braku błędów próby powinny być zaliczone, a wszelkie uwagi, sugestie jak najbardziej powinny sie pojawić. Wtedy to jest konstruktywna krytyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385407
kabo9
rutkow
No to ja wrzucam jak na razie WL 120kg






nie zaliczam,
nie widzę na 100% bo filmik jest z daleka, ale wg mnie wyciskanie jest małpim chwytem


ja wiem ze zazdrościsz

a zeby sie wypowiedzieć wrzucasz swój filmik najpierw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 29038
maceek


Nie robisz błędu. Jednak teraz masz możliwość zastanowienia się bo napisałem nie zaliczam. Mają tylko muskać, oczywiście ale po co jak możesz zrobić leg drive, naturalną lordozę i ustabilizować pozycję dodatkowo przez poślady na ławce, a nie w powietrzu. Jakbym mógł edytować to zmieniłbym na zaliczam, ale powiedz szczerze czy byłabyś bardziej zadowolona bo jakiś tam frajer w necie zaliczył Twój bój.

No właśnie sam chyba pisałeś, albo ktoś inny, że przy WL są tylko dwa punkty podparcia: stopy i kaptury. Resztą ma być spięta i ustabilizowana przez te dwa punkty podporu, pośladki nie biorą w tym udziały, mają tylko muskać ławkę, więc nie rozumiem w czym rzecz i nad czym mam się zastanawiać?
Ale ok, traktuję to jako przyznanie do błędu i rozgrzeszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385407
znowu burza w temacie jak ja to lubie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Samsung Galaxy Watch i Gear S3

WHEY premium