SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WAŻNE !!! ,Wasze pomysły idee czyli co chcielibyście znaleść w naszym dziale ?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10027 Napisanych postów 30370 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728688
Cały czas myślimy,jakby bardziej ożywić forum,uaktywnić forumowiczów,przyciągnąć nowe osoby.

Może macie jakieś ciekawe pomysły?

Może nie ma tu czegoś ,z czego chcielibyście korzystać?

Może brakuje jakiś informacji,tematów,które Was interesuja a tu ich nie ma ?


Śmiało pisać,może coś ciekawego z tego wyniknie ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10027 Napisanych postów 30370 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728688
Zaglądam a tu nic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12282
Chętnie bym podyskutowal z osobami, które trenują wspinaczkę na temat treningu siłowego pod wspinanie. Ale nie wiem czy są tutaj takie osoby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10027 Napisanych postów 30370 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728688
Był Karol,którego doprowadziłęm w 3 miesiące do zrobienia muscle up.
Ale już przebywa w innym kraju i chyba specjalnie ciężko nie trenuje.
Są filmy z jego wspinaczek na wieży plot w Venlo i z wspinaczki na via ferrata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mysle,że przynajmniej tuzin czynnych dzienników,systematycznie prowadzonych takich prawdziwych szczerych ,a nie takich na 2 tygodnie żeby zdobyć proszek w kon kursie. Reakcje na te dzienniki innych forumowiczów dyskusje z tym związane.
Jakieś artykułu przynajmniej raz w tygodniu dotyczące zdrowego,sportowego stylu życia seniora,na tematy związane z treningiem siłowym,dieta,problememami z kontuzjami,pozytywnymi i negatywnymi aspektami związanymi z ćwiczeniami w w wieku 50,60 lat. Myślę,że też tematy związane z dopingiem i jego wyniszczaniem organizu też by się przydały. Przykłady ludzi że świata fitnessu i kulturystyki ,którym udaje się utrzymywać formę do późnego wieku. Niestety nie takie przykłady, które wstawia Masti z tymi mutantami na sokach, którzy zamiast zdrowej tkanki mięśniowej, mają na sobie chora tkankę nie mająca nic wspolnchorego że zdrowiem i po odstawieniu w/w środków poprostu zamieniają się w inwalidów lub co gorsza żegnają z tym swiatem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Można też poszukać wiele wartosciowych artów na tym forum +35 które kiedyś pisał np. Knife.
Jest też kilka osób, które poprostu niszczą i zamulaja ten dział już nie będę rzucał nazwami profi. Takie gadanie ,że białe jest czarne ,a czarne białe żeby tylko komuś się przypodobać to jest bezsens.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Treningi oraz zdrowy sportowy rodzaj życia i odżywiania to bardzo złozony i wcale nie taki prosty temat i nie kończy się na 300 pompkach, nóżka w górę nóżka w dol ,a reszta to be, posmiech**ki ,że ja to potrafię a jakis osilekk to nie. Egoistyczne wychwalanie w nieskonczonosc swojej osoby na pewno nikogo tutaj nie zachęcie do obecnosci tutaj. Naprawdę szkoda takich dzienników typu Keto na Wino czy Giauneremo też kilka innych,a dlaczego sobie poszli niech każdy odpowie sobie sam !!!


Zmieniony przez - Dziar60 w dniu 2023-10-31 13:09:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10027 Napisanych postów 30370 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728688
Keto na Wino się dobrze zapowiadał,rozmawiałem z nim ale nie powiedział dokładnie ,dlaczego się wycofał.
Wspominał ,że dużo pracy i nie ma kiedy ale jakos mnie to nie przekonało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 278 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 5542
To w sumie nie kwestia pojedynczego działu ale całego forum ale ja np tak na codzień gdy zaglądam teraz na forum to przede wszystkim robię sobie tour po dziennikach. Brakuje mi jakiegoś dostępu gdzieś do wszystkich dzienników ze wszystkich działów. To jednak może być technicznie ciężko wykonalne.

Inna sprawa jeśli chodzi o przyciągnięcie ludzi na forum. Medium takie jak forum nie jest juz tak popularne więc najlepiej byloby zachęcic ludzi innymi kanalami, Facebook, Instagram aby wpdali na forum czy to po odpowiedzi na pytania czy tez by zakladali dzienniki. Nic tak nie motywuje jak nagroda wiec możnaby wymyslic jakas alcje na FB by w jakis sposob zachecic ludzi

Dobrze tez dziala pokazanie efektow wspolpracy wiec przy zgodzie danych osob moznaby skusic nowy narybek pokazujac jak zmienily sie sylwetki ludzi ktorzy dokumentują tutaj swoje postępy. Nie wprost skojarzylibysmy efekty pracy. miejscem forum…temat rzeka…zboczenie zawodowe…juz sie zamykam ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie żona zakazała mu pisać ,bo mocno się w to nagrywanie filmików i pisanie na te teamty zaangażowal. Zainspirował mnie tym i dzięki niemu zainteresowałem się tym całym keto i low carb. Własnie zaczałem od 3 miesięcy sprawdzać na sobie jak to wpływa na organizm. Nie żebym był jakimś specjalnym zwolennikiem tego, ale poprostu byłem ciekaw i jestem pod wrażeniem, mimo dużych ilości jedzenia i nie bawienia się w liczenie kcal, ładnie waga spada bez żadnych problemów. Chętnie podyskutowalbym na te tematy tutaj, no ale nie ma z kim za bardzo. Całe życie wkuwali do łba,mało tłuszczu, dużo białka i węgli,5 posiłków dziennie i w większości się tego trzymałem. Jedynie zapotrzebowania kalorycznego nie liczyłem, bo mi się nie chciało, próbowałem,ale bardzo mnie to męczyło. Raczej wszystko było intuicyjne, z resztą od lat trening też jest intuicyjny. Jak wytrzymam jeszcze z tym keto to może za jakiś czas odważne się wstawić foty.Na razie tłuszcze bialko i zelastwo cd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3361 Napisanych postów 4358 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108235
Jesli zainteresowales sie keto i chcesz posluchac prawdziwej merytoryki, a nie np braci R., to zachecam przesluchac filmy Dawida Dobropolskiego, inny level, przy okazji dowiesz sie czy rzeczywiscie liczenie kcal nie dziala
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najciekawszy temat we wrześniu 2023

Następny temat

Promowanie sportowców naszego działu we wrześniu 2023

WHEY premium