SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Promowanie sportowców naszego działu we wrześniu 2023

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 941

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Trzeci i ostatni temat z nagrodami-to promocja forumowiczów sportowców,którzy startują w zawodach,trenują wyczynowo i zajmują miejsca od pierwszego do czasem i ostatniego.
Ale walczą,mają jakiś plan i nie zniechęcają się drobnymi porażkami.
Zasady te same- czyli można kogoś zaproponować z linkiem do jego tematu,można się samemu zgłosić i załączyc link oraz krótkie info ,no i oczywiście ja z ojanem też tu wpiszemy swoje typy.

I wybierzemy ,kto otrzyma nagrode w suplach naszego sponsora ,firmy Iron Horse

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4559 Napisanych postów 7233 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39566
Piękny temat, jestem zaskoczony bardzo takim tematem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4559 Napisanych postów 7233 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39566
Zgłaszam się Jestem zawodnikiem strict curl, w tym roku zdobyłem Puchar Świata w kat Open zająłem 2 miejsce oraz drużynowo udało się wywalczyć 33 miejsce, nastepnie wygrałem Mistrzostwa Europy gdzie ustanowiłem rekord Europy seniorów i Mastersów obecnie przygotowuje się do Mistrzostw Świata i bicia rekordu Świata które odbędą się 21pazdziernika Jeśli uda mi się je wygrać to będę jedyny na świecie, który w ciągu roku wygrał puchar świata, Mistrzostwa Europy i świata i pobił rekord Europy i Świata więc motywacja jest ogromna
Mój link do tematu
https://www.sfd.pl/Siła_armwreslera,_jedziemy_po_złoto_-t1211810-s52.html 
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
A juz myślałem ,że rozpoznasz ,co to za czołg :)


Chcemy choć w taki sposób pomóc naszym wyczynowcom,bo wiadomo-w tych dyscyplinach nie ma takich sponsorów,jak nasi piłkarze mają .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4559 Napisanych postów 7233 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39566
Piękna inicjatywa a to nasz Rudy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12282
Również się zgłaszam :) Od czerwca jestem oficjalnym zawodnikiem Strict Curl. Debiut miał być w tym roku na Pucharze Świata lecz ze względu na kontuzję odpuściłem a szkoda bo była szansa na zwycięstwo. Debiut odbył się w czerwcu w Płońsku, gdzie zająłem 2 miejsce przegrywając z aktualnym mistrzem europy znanym tutaj jako Goldi. Obsada była międzynarodowa i padło dużo wysokich wyników ze ścisłej czołówki europy oraz świata. W październiku mam start na mistrzostwach świata w Anglii w Strict Curl, gdzie liczę powalczyć o miejsce na podium oraz celuje w pobicie dwóch rekordów świata. Wsparcie w postaci suplementów bardzo by się przydało, gdyż nie ukrywam że udział w mistrzostwach generuje duże koszty a trzeba dodać że za większość rzeczy płaci się w funtach. Patrząc na wyniki z treningów do jednego z dwóch rekordów świata, które chce zaatakować brakuje mi ok 4-5kg na 40dni przed startem, więc jeśli zdrowie pozwoli jest szansa go pobić :)
Mój link do tematu na którym bawię się sportem :)
https://www.sfd.pl/Zabawa_sportem_po_40stce-t1223761-s7.html#post-20138870 
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
To nie Rudy :)

To amerykański czołg Pershing z okresu II wojny światowej ale walczył jeszcze w latach 50' w Korei
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Zaczynamy głosowanie-będzie cieżko, bo kandydaci z najwyższej półki.
Czas na głosy do końca września.

Startujemy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12282
Jak nie ma chętnych do głosowania to oddam pierwszy głos na zachętę :) Głosuje na XDM. Hihihi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12282
UPS, nie zauważyłem że jest ankieta na którą się głosuje. Hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
We wrześniu wygrał Goldberg.
Gratulacje.
Niedługo będzie info o nagrodach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WAŻNE !!! ,Wasze pomysły idee czyli co chcielibyście znaleść w naszym dziale ?

Następny temat

Witamy nowego Doradcę

WHEY premium