SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieogarne kolejny Dziennik Lafayowca

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
pan wyżej

Ale który, bo sporo ich powyżej Twojego posta

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1605
Ty też chory podobno prawda ;p ?

"Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę." - Wiesław Czermak.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ja ? Owszem, na złamane żebro

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1605
ooo :D Ja już się wkurzam bo zrobiłem tydzień przerwy a 2 mi wyjdą ...

"Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę." - Wiesław Czermak.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Czemu ?
To pomyśl co by było jakbyś musiał miesiąc zrobić

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1605
no bo chory jestem a do szkoły będę chodzić więc pierwszy trening może w środę zrobię ten test ;p

"Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę." - Wiesław Czermak.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rób, rób czekamy na wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1605
Witam po dłuższej przerwie zaczynamy znowu. Miałem już ochotę przestać, ale ostatnio wydarzyło się coś co znowu zmotywowało mnie do ćwiczeń i to mam nadzieję, że na dłuższy okres. Jak wiecie albo i nie jestem w nowej szkole ( liceum ) i miałem teraz otrzęsiny z dyskoteką. Mieliśmy się przebrać z postacie bajkowe. Ja wybrałem tę babkę co z Alladynem chodziła nie wiem czy wiecie o co chodzi. Założyłem koszulkę bardzo obcisłą i pół brzucha na wierzchu, do tego pas do tańca brzucha i kapelusz na głowę. Wyglądałem strasznie pedalsko i tak dalej ale było śmiesznie xD. Nagle stoję tyłem gadam z kumplem i nagle czuję rękę na swoim brzuchu. Odwracam się a tam dziewczyna której obiecałem, że jak zrobię ostry kaloryfer to jej go pokaże. I ona taka podjarana, zarumienione policzki i patrzy w moją stronę i mówi "Za***iście" Ja na początku zszokowany nie zdawałem sobie sprawy i powiedziałem, że to nic wielkiego, ale ona tego chyba nie słyszałą bo oddalała się dość szybko. Dodam jeszcze, że kiedyś strasznie ona mi się podobała. Tak po chwili zastanowienia stwierdziłem żeby sprawdzić to na innej dziewczynie. Zrobiłem to na koleżance z klasy. Pod pretekstem pójścia do szatni i przebraniu się. I jej reakcją była podobna. Zdziwiłem się i wkurzyłem z drugiej strony bo jak bym wyglądał gdyby nie ta pieprzona przerwa...

Kolejnym motywatorem jest to, że widzę jak wyglądają inni kolesie z mojego rocznika i wyższych. Nie ma jakiś super koxów ani nic. Wszyscy przeciętnie a większość gorzej zbudowana niż ja. Więc to mnie motywuje by być najlepszym i dam rade !

Ciekawe czy ktoś to przeczyta ;p Mam nadzieję, że dam radę i za kilka miechów albo w wakacje za rok reakcję dziewczyn na obozie będą takie same jak na tych otrzęsinach :D W sobotę robię test czy tych dipsów dam rade minimum 8 :D

"Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę." - Wiesław Czermak.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ja przeczytałem

Tak, zainteresowanie dup to faktycznie pierwszorzędny motywator

Powodzenia!

I dopiszę już tu a propo tego co w 'moim' temacie napisałeś:
Jak łapa Burneiki to ja mam nogę
Dzięki za graty, nie powiem, miło mnie to zaskoczyło na razie jednak praktycznie wszystko leży odłogiem, tylko białka czasem łyknę, ale już w przyszłym tygodniu myślę, że pomału wystartuję do nowa

Pozdro!

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-09-29 22:23:27

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Ja również przypadkiem zanurzyłem się w lekturze jednak na początku myślałem że chodziło o jakąś bójke a tu taka niespodzianka :)

"Tak, zainteresowanie dup to faktycznie pierwszorzędny motywator"
Niektórzy tylko po to ćwiczą :) Kumpel co z nim na siłke chodze to tylko patrzy co by na pompie wyjść na miasto :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

188cm i 68kg..Szukam treningu na mase na domowym

Następny temat

Trening mawashiego

WHEY premium