SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieogarne kolejny Dziennik Lafayowca

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1605
o ile dobrze pamiętam to też jakoś koło 28 dnia ale pod koniec to z braku chęci i za długo to trwało... ale i tak najlepsze efekty wizualne są do 21 dnia a potem już tylko siła mięśnia ;p Ja robiłem około 3 miechów non stop i np jak jeden dzień nie zrobiłem to następnego od nowa i tak cały czas i brzuch się baaardzo mocno poprawił ;p A robisz z opuszczaniem nóg do końca czy nie? To wielka różnica;]

"Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę." - Wiesław Czermak.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
A4 od A3 różni się tylko wysokością podpórek pod ręce nie? Pod wieczór się za dietę zabieram :D

Tak, to jest racja.

Co do A6W to nawet o tym nie myśl, raz że trening nie przynosi żadnych prawie efektów, wiem bo go przerobiłem. Dla potwierdzenia tego poszukaj sobie w tym dziale dziennik użytkownika kamantix, który to ten plan przerabiał. Po drugie jest to plan obciążający kręgosłup i to w znacznym stopniu. Po trzecie, brak regeneracji skutkuje brakiem efektów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
Ja ćwicząc te 2-2,5 miesiąca Lafayem widzę lepsze efekty, niż po przerobieniu całego planu A6W
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1605
No zobaczymy ;]

"Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę." - Wiesław Czermak.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Amatorzy, jak zrobiłem całą


Edit:
Co nie zmienia faktu, że o kant dupy potłuc ten trening

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-08-27 16:26:58

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1605
A ktoś wie jak zrobić taką tabelkę jak ma mroczny? z podziałem na posiłki? to wzór jakiś czy on sam to robił?

"Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę." - Wiesław Czermak.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1605
Ktoś wie /\ ? ;p

"Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę." - Wiesław Czermak.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Pewnie mroczny
Sprawdź tu:
http://www.dzienniki.sfd.pl/ 

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
logujesz się takimi samymi danymi jak na sfd i tam masz taki kalendarzyk na każdy dzień i robisz poprostu dodaj posiłek ( tu wsadzasz np. śnaidanie) i jedziesz dodajesz następny posiłek itd itd ;)

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1605
dobra rozciąganie zaraz czas zacząć ;]

"Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę." - Wiesław Czermak.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

188cm i 68kg..Szukam treningu na mase na domowym

Następny temat

Trening mawashiego

WHEY premium