SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa spada po raz kolejny ! Czas do przodu !

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23
Witam Panowie. Jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość.
Więc tak mam 20 lat,trenuję od 2 lat i 7 miesięcy. Zaczynałem od 79 kg ,maksymalnie miałem 104 kg jeszcze jakieś 2 miesiące temu.

Mój wzrost to 187-188cm .
Cel- Nie chce być wyrzeźbiony ,to nie w moim stylu. Chcę być po prostu duży bez żadnej rzeźby.Wiadomo że nie chcę wyglądać jak kupa tłuszczu :)

Nie brałem żadnych sterydów ,z odżywek tylko białko ,węglowodany ,kreatyne ,bcaa.
3 miesiące temu waga zaczęła spadać mi z 97 kg aż do 93 . Postanowiłem zrobić cykl na mono kreatynie i pomogło mi to ogromnie bo w ciągu miesiąca waga podskoczyła mi do 102 kg a po skonczonym cyklu nic nie spadło.
Teraz jem tyle samo ( staram się trzymać diete choć nie jest ona jakaś idealna ) trenuję systematycznie 3 razy w tygodniu (Pn ,śr .sob) i waga znów zaczyna mi spadać. Utrzymywałem cały czas 102-103 kg dziś jest już 100,5 -101 Kg

Mam troszkę swojego sprzętu i staram się ćwiczyć na tym ,posiadam hantle ,ciężarki ,oraz lawkę i dużo chęci.

Pytanie do Was koledzy. Co zrobić teraz aby znów ruszyć wagą w górę ? Chciałbym tak do 107 -108kg ale ciężko mi to idzie. Może coś wziąść ?
Ale co?
Macie moje fotki,nie są w jakiś pozycjach tylko po prostu normalne.



Tak może i jestem zalany ,ale po prostu taki chcę być . Wymiary klatki to 117cm ,biceps 45,8mm

Liczę na pomoc Panowie. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4221
Chodziło mi tylko o to, że bycie wyrzeźbionym nie równa się z byciem "p**deczką".
Dział "Doping".

"Per aspera ad astra"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
jak skończyłeś cykl na mono i podlało Cię wodą to pewnie teraz ona schodzi stąd te 2-3 kg mniej.
Jak nie chcesz stracić wagi to musisz przypilnowac michy. Bez tego nie ma szans

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23
No tak ale cykl skończyłem 2 miesiące temu ,a waga teraz powoli spada. Co zrobić aby teraz znów ruszyć do przodu ? Zmieniłem trening od dziś na nowy ,może coś wziąć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Są tylko dwie opcje jak spadasz z wagą.
-jesz mniej niż powinieneś
-jesteś chory

nawet jeśli byś jadł źle ale więcej niż Twoje zapotrzebowanie, to byś z masą nie leciał,tylko byś obrastał w tłuszcz.\

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23
W sumie racja.
Okej więc zmieniłem plan treningowy bo już najwyższa pora na nowy .
Co polecacie mi abym ruszył dalej ? podobił z 5 kg ?
Jak oceniacie sylwetke na 20 lat ? Wiem o tym że jestem przylany ale o to mi chodzi,ale widać coś mięśnia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
jak Ci się podoba to po co pytasz o zdanie innych?
Dla mnie jesteś za bardzo zalany. Mięśni nie widać bo są zalane.
Jak wyniki siłowe w podstawowych bojach? tj przysiad,martwy ciąg,wyciskanie w leżeniu/staniu, podciąganie na drążku,wiosłowanie, dipy.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23
Wyciskanie na ławce leżąc na serie 12 10 8 8 robię wagą 105kg.
Wiosłowanie aktualnie 70kg
Martwego dawno nie robiłem
Przysiady 50 kg razy 10 powtórzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
czyli plaża
Szczerze? Jak na ponad dwuletni staż wyniki siłowe bardzo słabe.
Siad na poziomie początkującego, wiosłowanie niewiele lepiej
ciągu,dipów i podciągania nie podałeś co znaczy ze pewnie ich nie wykonujesz i jedynie wycisk leżac ciut lepiej choć biorąc pod uwagę Twoją wagę to i wynik respektu też nie budzi.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23
Tylko o wiosłowaniu mówię o seri 12 10 8 8 a nie na raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
nawet nie pomyślałem że możesz pisać o jednym powtorzeniu...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23
No wiesz Ty masz 31 lat ,ja 20 :) Nie zajmuję się siłownią profesjonalnie tylko pracuję na 2 zmiany w sumie to noc i dzień , kończę w nocy i rano zaczynam kolejną pracę . Zawszę robię treningi 3 razy w tygodniu ,nigdy nie odpuściłem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Treningi na przyrost masy w domu

Następny temat

Trening armstronga, regres?

WHEY premium