SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MuczakosMłody zdj 34,46,78,90,102,109,116,140,143

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 490794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34922
No masywnie te plecy wygladaja;) Zaje.bista forma i progres w chvj duzy zrobiles;d

I 100 strona;dd

Zmieniony przez - wojtek6 w dniu 2011-06-24 14:04:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
wojtek6 dzięki :) od września robię masówkę totalną :) do 110kg chce wbić a później wyrzeźbić to maxymalnie do 100-105kg

100 strona ;O ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10654 Napisanych postów 30009 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609944
po rozmiarach z tego co piszesz to jestes ładnie duzy

zaciekwaiło mnie to twoje eksperymentowanie z ta dużą iloscia białka, i co szła ci na tym masa czy jak? bo jednak do tej setki dobiłes

i jeszcze mam jedno pytanie ty cwiczysz jakims określonym planem, czy tak "intucyjnie"? co trening zmienisz jakies cwiczenie itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1028
no właśnie z tym białkiem czytałem ostatnio diete mr universal czy cos takiego pisał on że podczas podaży węgli w granicach minimum 180-200/dzien a białka wiekszej tzn 2-3g na kg spalasz ogromne ilosci tluszczu...Jechałeś tak 3 miesiace?tak tam pisałes...I jak masa ci poszła poprawiłeś na tym cos?Jezeli dobrze wyczytalem to robiles az 15 powtorzen,tzn na duzych grupach miesniowych?musiales chyba suplementowac i dosc konkretnie jesc zeby nie popalic miesa...Teraz jak wejdziesz na diete z weglami to bedzie szok niezly dla organizmu ale masa pojdzie konkretnie hehe Wporzo kombinujesz,fajnie bo mnie utrwierdziles w tych węglach a potem skokiem,tez tak spróbuje tylko jak fat obetne:)Powodzenia:)A i jeszcze jedno jakbys mi polecił zakupic suplementy na mase 82 kg bede wazyl jak sie wytne,pytanie jakie?kretka cos antykat,bialka,bcaa i booster...i jak to rozlozyc na dzien tzn kretke i bcaa bo bialko to mniej wiecej wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 996
Siema, widze że łączysz siłke z SW.
Jakbyś mógł rozpisz jak to wygląda w ciągu tygodnia , 2 treningi kolejno popołudniu , czy 1 z rana a 2gi wieczorem? Musisz dodawać sporo kcal na + aby szła waga, siłka i sw mogą iść w parze?

Pytam bo 11 treningów w tyg to sporo..
Sam trenuje 3xsiłka i 3x tajski narazie jest ok , ale zastanawiałem się czy jak dodam jeszze boks 2/3 na tydzien to da rade?
Rozpisz jak mozesz twoją stałą supelemntacje, jak ze zmęczeniem u ciebie i łapanem kolejnych kg, ile kcal na + w dieie? Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
a więc lecimy :)

Marian17 Na rl dość dużo ludzi mówi, że jest już bardzo dobrze :) ale wiesz ja sam tego za choya nie widzę. Szła mi masa miałem 2-3 g węgli max :) przez parę miesięcy i masa mi szła tłuszcz schodził i mięśnie się bardziej podkreślały. Od prawie 3+ tyg jestem na mocnej tjb masie :) 7-8g węgli ;d i za tydzień z nich schodzę i do września znów jadę na 2-3 ww i 3g białka
ale jeżeli chcesz wcinać tyle białka no to żeby sobie czegoś nie porobić itd :) to zawsze stosuje bcaa + antycatabolic z xtreme.


Mam trening ustalony czasami np zmienię tylko kolejność/ ilość powt / albo zamienię gryf na hantelki :) i jak czuje.. że np w pon robię klatę i nie czuje już tego nabicia itd. co zawsze to czuje, ze to pora na zmienienie treningu :) nie stosuje sie zbytnio do tego że 3 miesiące itd :)


Misiekbrow Wyżej napisałem jak z tym białkiem / suplementacja wygląda, że biorę przed i po treningu 10g bcaa + 40g carbo + 10g antycatabolica
no wszedłem na dietę z węglami ale zbytnio mnie nie zalewa :) krateczka jest itd a masa poszła dość znacznie do góry :)

Misiek wiesz zależy od funduszy :) ja Ci polecam kreatynę cm3 lub magna power + białeczko jakieś / a booster to już jak chcesz :) od funduszy zależy.

i gdybyś to miał

Rano 4 caps cm3
przed treningiem 4 caps cm3
po treningu 4 caps cm3

bcaa przed i po treningu 10g.

i pobudzacz jc przed treningiem :)


Mega_Masa A więc tak :
Rano wstaje 6:30 idę do szkoły wracam o 14-15 jem ogarniam się i wychodzę na siłownie godzina 16-18 siłownia wracam do domu kąpie sie jem i wychodzę na treningi bo muszę kawałek dojechać 30-40 min. 19:30 - 21 trening i o 21:30 jestem w domu :) I tak to wygląda dziennie ;] a w soboty treningi mam o 13:30
tak no dieta dieta dieta.. bez tego to bym nie wyrobił nawet tygodnia.
Zmęczenie Ci powiem, że nie jest duże często w Sobotę.. o godz 18 mnie nosi i nie wiem co ze sobą zrobić a w niedziele zawsze ide pobiegać / na rower czy w piłkę pograć :)

Suplementacja rozpisana u góry :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1028
dzieki:)Powiedz mi jeszcze czy drążek używasz jako podstawe do pleców?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 325
Możesz rozpisać tą mocną diete, bo nie wiem skad bierzesz te 7-8g węgli ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7522
Siema. Brales beta-alanine? Jak wrazenia? Planuje zrobic na jesien cykl cm3+beta alanina i tak sie wlasnie zastanawiam ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena sylwetki. Cel start w mr SFD 2010 r ;)

Następny temat

17lat 1,5 roku z przerwami

WHEY premium