SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MuczakosMłody zdj 34,46,78,90,102,109,116,140,143

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 490841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
szp87 Dzięki za soga i takie pytanie czy ramię wygląda na 40 mierzyłem 4razy i wychodzilo zawsze to samo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 768
jeżeli o mnie chodzi to nie potrafię ocenić obiektywnie bo mam na tym punkcie jakieś zboczenie mi się wydaje że mam witkę ze 36 ;-( i u Ciebie wygląda to estetycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
ja mam to samo ;) mam paru Kolegow w moim wieku maja ramie 34-35 i nie widze roznicy ; D nie wiem jak to jest;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 768
w miarę jedzenia apetyt rośnie... a ile byś chciał mieć w tym bicepsie??? bo widzę że jeden z priorytetów dla Ciebie chyba że się mylę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
ile? Oj tego nie wiem, teraz szykuje pierwszy raz mase troche z obawa ze zaleje to Co nabylem, ale jak mi tak obwody skoczyly to nie zaluje tej masowki, brzuch powoli znika

teraz najbardziej pracuje nad prostownikami, i kapturkami, i szerokie rozbudowac jeszcze plan do wakacji
Lecz cieszylo by mnie 46+ w lapie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 768
ambitnie, ale dobrze no to musisz jeszcze ostro przy masować, co do tego że Cie zaleje mi się wydaje że przy Twojej budowie Ciała jest prościej zrzucić niż dołożyć tych kg... a co do 46+ no fakt łapkę już widać wtedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
ale narazie Cieszmy sie tym co mamy , lecz jestem ciekaw rezultatow po tej Masowce, gdy tak rozmiary wskoczyly i nawet na silowni mowia ze idzie ladnie do przodu, to ciekaw jestem co bedzie do konca marca :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 768
masuj masuj powodzenia życzę i dużego łapska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Dzięki dzieki , zobaczymy co do tego Marca bedzie
i nawzajem ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
no łapa dobra dobrze wyhodowałeś tego bica klatka odstaje i najszerszy też reszta zmierza w dobrym kierunku jak na Twoj wiek za***ista forma pozdrawiam i łap soga na zachęte

NO PAIN NO GAIN!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena sylwetki. Cel start w mr SFD 2010 r ;)

Następny temat

17lat 1,5 roku z przerwami

WHEY premium