SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MuczakosMłody zdj 34,46,78,90,102,109,116,140,143

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 489199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 374
Byk z Mysłowic heheh

To tylko 10 % szczęścia,
20 % umiejętności,
15 % koncentracji i siły woli,
5 % radości,
50 % bólu,
i 100 % powodu by zapamiętać to imię.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3827
sylwetka niesamowita, lecz czy to ma sens, nawet jeśli coś osiągniesz to później gdy będziesz już starym dziadkiem będziesz się zastanawiał; po co mi to było?, z kumplami nie wychodzisz, na osiemnastkach pewno nie pijesz bo nie wypada, rozumiem, że siłownia jest dla ciebie ważna ale to co robisz moim zdaniem jest całkowicie pozbawione sensu, potem gdy o tym pomyślisz, że zj**ałes całkowicie sobie młodość będzie już niestety za późno:) takie moje zdanie 5!

Zmieniony przez - afgaaan w dniu 2012-04-29 21:31:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Na 18stki itd jeździłem ;) Pić nie pije. Ale uwierz, że dość często wychodzę gdzieś z kumplami a jeżeli tracę młodość przez to, że nie pije to Ok ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34922
Skad wiesz, że nie wychodzi z kumplami?
Głowny nawał osiemnastek to juz Muczakos przeszedł, bo rocznik 93.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57576
nie kazdy musi pic zeby sie dobrze bawic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Zj**al sobie mlodosc bo nie pil? Moze on dzieki temu ze odmawia sobie "przyjemnosci" osiagnie cos w zyciu, chlopak ma jakis cel, i do niego dazy, w przeciwienstwie do tych co pija co weekend.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej niech sobie wyjdzie z kumplami i zje porządnego kebaba czy pizze zamiast pić alkohol ;)
Jeszcze w życiu nie raz pewnie sobie wypije ale jak ma cel to czemu ma pić??
Tak samo jak się jest na cyklu alkohol nie zbyt wskazany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15913
no to wygrales zawody stwierdzeniem ze przez to ze nie pije traci mlodosc :D brzmi jak wyznanie alkoholika ktory mowi ze picie ma sens :D to tak jak by feciarz powiedzial do alkoholika po co pijesz tracisz mlodosc nie lepiej przycpac i wciagnac kreske :D jezeli twoim zdaniem mlodosc polega na piciu to ja dziekuje, pomyliles fora, nie wiem ile cwiczysz ale jak bys byl przytyrany tak jak muczakos to bys wiedzial ze faza po piciu ma sie nijak do tego uczucia kiedy wychodzisz sobie w wakacje na miasto i kazdy na ciebie zerka a laski sie usmiechaja i zerkaja, wbijasz na plaze, basen i czujesz na sobie wzrok wszystkich, zwlaszcza jak idziesz po silce spompowany sie wykapac to chyba miazdrzy kazda faze, a w mozgu wydziela sie tyle dopaminy ze masz taka euforie ze czujesz ze mozesz wszystko to czas zwieczenia tych miesiecy kiedy wlasnie zamiast chlac cisneles na silce az pot po dupie sciekal kiedy inni imprezowali i pili, a potem w wakacjie ci co chlali i pili patrza na takich z zazdroscia kiedy ich maniury patrza na takich dotyranych i mowia ale ciacho i niemoga wzroku oderwac i tacy wtedy mowia "taa bo on to na bank na koksie to zrobil, sterydziaz itp"
a z chlania co masz ? kaca fizycznego i moralnego, pare przykrych akcji ktorych sie wstydzisz bo poleciales po bandzie na urwanym filmie i pusta kiermane a w wakacje wyrzuty ze mogles sie troche dotyrac bo nie wygladasz za dobrzen, i chyba kazdy tak ma kto sie naprawde nie op*****la na silce i ma juz jakis starz ze im dluzej cwiczy tym ma mniej checi na alkochol bo przyjemnosc z treningu i efektow bez kaca i zjazdow, przycmiewa ta przyjemnosc po alkocholu...

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 536 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
afgaan widzę, że roślinka z avatara całkowicie zuubożyła Twoje otoczki mielinowe w mózgu.
Muczakos dobrze jest, jedziesz z tym dalej, a opiniami takich małych ćpunków się nie przejmuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 3503 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71944
muczakos, jaka dzielnica ? na z wesolej. nigdy Cie jeszcze nei widziałem.
co do sylwetki - miazga
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej