SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnie brzucha

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 422703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220
inna kwestia: regeneracja!
na zejscie po cyklu (shock+storm) wrzucilem a6w, ktory za tydzien koncze i automatycznie zaczynam nowy cykl (mono + jab.)...
co teraz na brzuch regeneracyjnie? myślałem nad dwu tygodniowym OFFem (brzuch i tak sobie bedzie dzialał przy okazji przysiadów i martwego) i po tym zacząć mocno ABS.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ułoz sobie porządny trening na m. brzucha- tak jak na kae inne; krotka przerwe oczywiście możesz zrobić.

tydzien czasu myslę, ze wystarczy- ten czas poświęć na ukladanie palnu na brzuch, ew. jak nie masz dobrego to na cale cialo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2743
postanowilem sobie cwiczyc brzuch w domu, najlepiej codziennie w natepujacy sposob:
zaczynam od brzuszkow na lawce skosnej ( glowa w dol ) 30powt
Pelne brzuszki 30powt
Podciaganie nog wiszac na drazku 15powt
"machanie" nogami lezac na laweczce 30powt

I to wszystko traktuje jako 1 obwod, czyli 4 cwiczenia po 30 powt = 1 obwod, a takich obwodow robie 3. Odpoczynek miedzy cwiczeniami ok 5-10s ( czas na zmiane pozycji ) a miedzy obwodem ok 25s. Robie to 2 dzien i jak napne brzuch czuje lekki bol miesni, czyli moze cos ruszylo :)

Mes Que Un Club !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale codziennie to jaskrawa przesada

jesli trening ma byc traktowany powaznie to dośc mocno, ale nie tak czesto.

nawet jak w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2743
pon-wt sroda przerwa czw-pt weekend wolny ?

Mes Que Un Club !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1479
Ja teraz "robię" abs 8min. Tu pytanie do Was robić go codziennie, czy co 2 dzień. Bo patrząc na a6w i na abs8min to chyba mogę codziennie, czy traktować to jak inne mięśnie?
ABS chciałem spróbować, bo zwykłe spinanie brzucha troszkę mi się znudziło :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale to chyba nie temat o abs, ktory ma w dziale dla zaawansowanych- raczej słusznie; jak i codzienne treningi m. brzucha- malo zwolenników a tym mniej uzasadnienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 664
Witam otóż jestem zielony można by tak powiedzieć :P Szukam różnych ćwiczeń na brzuch ćwiczyłem a6w ale odpuściłem po piekącym bólu w karku :/

Si2uiel do ciebie mam takie pytanie jakie polecasz ćwiczenia Aerobowe ?? I jakie na Brzuch jeśli miałbyś chwilkę to wypisz bardzo bym prosił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
udaj sie do dzialu dla POXCZĄTKUJĄCYCH; ja jedynie zasugeruje b. proste acz. b. skuteczne rozwiązanie
prosty, złożony z podstawowych 3-4 ćwiczeń plan na m. brzucha[tak aby wszechstronnie go zaatakować]
i wystarczy- tym bardziej na etepie, ktory jesteś

natomiast jesli chodzi o a6w to faktycznie bardziej pracuje[boli] "cale cialo" niż obszar nas interesujący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2461
Prosiłbym o poradę ... ponieważ staram się uzyskać trochę masy i mam dietę na masę:...Zawsze miałem fajnie zarysowane mięśnie ale teraz tak jakby się zmniejszyły i powoli znikają...staram się często ćwiczyć brzuch i jestem dość zaawansowany w ćwiczeniach na brzuch (tzn trochę muszę się namachać żeby zmęczyć mięśnie).
Czy mógłby mi ktoś poradzić jak mam ćwiczyć i ile razy w tyg żeby jednak uzyskać spowrotem mój sześciopak ?

[Życie to sport, życie to walka]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

klatka

Następny temat

Wybuchowy triceps-nowe ćwiczenie!!!

WHEY premium