SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnie brzucha

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 422046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hm to mam nie robic brzucha w ogole na silowni ? Bardziej efektywnie bedzie jesli bede cwiczyl na dywanie w domu ? A moze ta deske ustawic pod mniejszym katem ? Ale w domu nie mam mozliwosci np. podciagania kolan do klatki ?

Be inspired, be free.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
NIE ! Nie o to mi chodzilo. Mowilem tylko ze nawet tak prymitywnymi srodkami mozna osiagnac cel
rob na silowni bo tam mozesz podciagac nogi w zwisie i robic "sklony do allaha" a to moim zdaniem doskonale cwiczenia

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli nadal pozostac przy moim : na desce pod katem kolo 40/50 stp. - 3 x 20 brzuszki prosto , 6 x 20 w prawo i lewo na przemian , 3 x 20 kolana do klatki ? Po jakim czasie beda widoczne efekty ? Powiem ze cwicze wg tego schematu od 1,5 tyg < 3 x w tyg > ? Dodam jeszcze ze jak pierwszy raz robilem wg tego schematu to nie dalem rady do konca teraz juz daje < co prawda z problemami > i po treningu nie czuje zbyt zeby jakos mnie miescnie brzucha boalaly za to jak usiade to nie moge nogi do gory uniesc ? Po pierwszym treningu czulem elegancko miesnie brzucha < mialem bezwlasnej woli napiete chyba jeszcze z 2 h po treningu hehe :> i wsponiane uczucie wypalania mi rowniez towarzyszylo ? Czy to wszystk oz czasem przemija i teraz juz nie bedzie wypalania ?

Be inspired, be free.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Powtorze jeszcze raz, jesli przy cwiczeniu na skosie czujesz prace nog to daj sobie z tym cwiczeniem spokoj i zamien je na spinanie na plasko. Uczucie palenia wnetrznosci towarzyszace podczas cwiczenia miesni brzucha POWINNO ci towarzyszyc niezaleznie od tego czy cwiczysz brzuch 1 raz w zyciu czy trenujesz juz 20 lat. Efekty po treningu beda natomiast stopniowo slabnac i jest to naturalne, miesnie beda powoli przyzwyczajac sie do wysilku i nie beda juz tak intensywnie reagowac na cwiczenia jak na poczatku (Jak trenujesz klatke po przerwie to po treningu przez kilka dni "czujesz" ja niezle, a jak jestes w sezonie treingowym ten czas jest duzo mniejszy)

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli jednym slowem < gdyz czuja jak juz wspomnialem prace ud i pachwiny podczas cwiczen > lepiej cwiczyc na plaskim dywanie w domu < ale za to codziennie > ? A ostatecznie moge sie powiesic na czyms i w zwisie kolana do klatki podciagac. ?

Be inspired, be free.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Proponuje zmienic tak jak napisales. Nie musisz robic brzucha codziennie. Zallezy co chcesz osiagnac. Jesli chcesz by mioesnie staly sie mocniejsze i bardziej masywne odpoczywaj po kazdym treningu 2-3 dni traktujac go jak kazda inna grupe miesniowa. Podciaganie kolan w zwisie rob dodatkowo tak czy tak, wzmacnia dolne partie brzucha.

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Efekt ktory chcialbym osiagnac to elegancka drabinka to mnie interesuje nawet jesli mialbym cwiczyc codziennie do upadlego, mysle ze ambicji mi nie brak ;)

Be inspired, be free.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Przeczytaj moj artykul uwaznie wiec. Zeby dazyc do drabinki trzeba najpierww miec silne i masywne miesnie. Trenig codziennie cie do t ego nie doprowadzi lub osiagniesz to bardzo powoli. Cwicz brzuch masowo i daj mu odpoczynek a efekty beda lepsze

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli co w koncu ostatecznie ? Bo sie troche pogubilem :> Zostaje w takim razie przy tym co caly czas robie 3 x w tyg < pon-sro-piat > 3 x 20 prosto, 6 x 20 prawo i lewo < a jesli nadal beda boalaly pachwiny i uda to to samo tyle ze na dywanie > i na koniec 3 x 20 kolana do klatki . That's right ?

Be inspired, be free.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Tak bedzie dobrze. Ok.

A great flame follows a little spark
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

klatka

Następny temat

Wybuchowy triceps-nowe ćwiczenie!!!

Wiecej