SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnie brzucha

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 422420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Nie ma za co. Jesli tylko beda efekty pisz. Powodzenia

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10032 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59628
No musze powiedzieć że stanołeś na wysokości zadania.
Napisałeś pożądny artykuł.
Gratuluje.
Może napiszesz też o ćwiczeniu innych części ciałą ?
Ps: Czy ty ćwiczyłeś według tego treningu?

NIECH MASA BEDZIE Z WAMI !!!!!!

Niech wam muły rosną i was przerosną.

hrhr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Pewnie bym tak zrobil ale AĆ Michaila jest znakomity i nie ma co powielac czyjejs pracy. Tak, jest to trening ktory stosuje, jenak nie odkad zaczalem cwiczyc. Najpierw zrobilem dobre podstawy tradycyjnym treningiem na mase. Teraz treniujac w ten sposob utrzymuje miesnie w dobrej kondycji a takze nie pozwalam na dodatkowe cm w pasie. Stosowanie jednego treningu caly czas jest bledem,prowadzi do zatrzymania postepow i zniechecania cwiczeniami. Polecam wiec wprowadzac zmiany co jakis czas gdy obserwujemy ze cwiczenia nam nie sluza.

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 294 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6005
No wlasnie, co do AĆ Michaila. Si2uel moze ty wiesz skad wziac jakis program do przetwarzania grafiki wektorowej (VML). Obejrzalbym z checia te cwiczenia w AĆ ale caly czas pojawia mi sie komunikat, ze potrzebuja takiego wlasnie programiku.
Pozdrawiam.

" Lepiej żałować czegoś, czego się spróbowało, niż czegoś, czego się nigdy nie miało...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Heh, pobierz najnowsza wersje przegladarki internetowej IE (jelsi laczysz sie przez modem to zalatw sobie z jakiegos krazka typu Chip) to powinno rozwiazac problem. Jesli nie, spytaj w dziale administracja. Pozdrawiam

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10032 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59628
Czy te zdjęcie obok to ty Si2uiel ?


Niech wam muły rosną i was przerosną.

hrhr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
kliknij profil. . .

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli można się wtrącić, to ja ćwicząc mięśnie brzucha przez 2 tyg- dwa, trzy razy dziennie, miałam świetne wyniki - ludzie, ćwiczcie tyle ile macie ochote + 50 powtórzeń, potem zmęczenie i ból dają niesamowitą satysfakcję. Jednego dnia robilam kolo 1000 powtórzeń, innego 800,nawet 500 - ważne jest by stawiać poprzeczke coraz wyżej- wymyślać ćwiczenia, najgorsza jest rutyna. I nie zmuszać się. Od czasu do czasu możemy nie być w formie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2144
Czesc!
Dopiero co się zarejestrowałem i dokładnie nie wiem jeszcze o co chodzi w tych SOGach ale zdążyłem się zorientować że nie daje się ich byle komu. Si2uiel chciałem Ci podzięować za ten artykuł, który rozwiał wszystkie moje wątpliwości!! Teraz już wiem jak mam ćwiczyć i jak wykonywać ćwiczenia by uzyskać taki wygląd mięsni brzucha, który będzie mnei w pełni satysfakcjonował. Sam ćwiczę od niedawna (ponad dwa miechy) i miałem podobne problemy jak wielu z was. Na samym początku robiłem strasznie mało powtórzeń a na następny dzień miałem kłopoty z poruszaniem się ale to było całkiem przyjemne. Teraz gdy już nie czuję w ogóle by moje mięśnie brzucha były zmęczone, zacząłem ćwiczyć z ciężarami. Robię spięcia na materacu z 10kg ciężarem - to jest naprawdę dobry i sprawdzony sposób. W końcu wiem, że dobrze wymęcze mięśnie brzucha - na których punkcie jestem szczególnei uczulony :). Teraz głównym moim celem jest zniwelowanie tego tłuszczyku który zasłania te mięśnie, które już sa całkiem całkiem.
PS rozgadałem się zupełnei zapominając o przyznaniu SOG (jeśli w ogóle mogę tak na marginesie to by może ktos wytłumaczył co to jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobrze piszesz o diecie by zwiększyć zpożycie białka a zmniejszyć spożycie węglowodanów .mógłbys podać o jakie chodzi dokładnie potrawy. ćwicze już od duszego czasu na brzuch ale niewidać efektów.odpisz z gury dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

klatka

Następny temat

Wybuchowy triceps-nowe ćwiczenie!!!

WHEY premium