SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnie brzucha

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 422611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45100
A czy mogę robiąc A6W zaraz po tych ćwiczeniach robić aeroby (bieganie srednim tempem przez ok 30mn) codziennie. Czy koliduje to z tymi ćwiczeniami. Chodzi mi tu o to czy w ten sposób nie spalam sobie mięśni brzucha. A6w i bieganie robię zawsze naczczo rano. Przed biegami biorę 6g BCAA, Tautynę 900mg (antykataboliki) i 2 kapsy Thermal Pro na spalenie fatu. Po skończonych biegach biorę ponownie BCAA i jem posiłem węglowodanowo - białkowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
możesz

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1266
wszystko w jednym miejscu,
SOG'acz
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 235
nie rozumiem.. mamy zredukowac tluszcz w naszym ciele do 5-7%? to nie za malo?

a co do diety to pisze zeby jesc duzo owocow a w niktorych innych dietach jak tu czytalem(na mase chyba dieta to byla) mamy ni jesc duzo owocow.. wiec jak to pogdzic? miec kaoryfer tylko w czasie redukcji? a gdy znowu chcem przybrac na masie.. kaloryfer zegnaj?:P

Wazny jest efekt nie intencje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 163
mam pytanie do Si2uiel:
od dziś zaczynam trening mięśni brzucha, już zrobiłem rano tzn. nadczo, przed śniadaniem. Zrobiłem 200 skłonów, dziś chce jeszcze zrobić kolejne 200 wieczorem tylko czy przed kolacją czy po?? Jak po to jaki odstęp po zjedzeniu posiłku??
I czy taki trening to dobry pomysł??? 200 rano i 200 wieczorem??

Zmieniony przez - fryc15 w dniu 2006-08-29 12:41:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 163
witam ponownie
wiem, że dawno nikt nie pisał w tym temacie ale pomóżcie!!
Niech ktoś odpowie na mojego poprzedniego posta!!
i proszę również od speca:P email bo mam dużo pytań dotyczących mięśni brzucha.
pomóżcie
dam soga:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 113
Hej!! Przeczytał m.in. to w poście Si2uiel "Dobra rada dla wszystkich obdarzonych budową endomorficzną (szerokie biodra), unikamy ćwiczeń angażujących mięśnie boczne oraz skośne gdyż one poszerzają talię co przy takiej budowie nie jest pożądanym efektem." - moj problem polega na tym ze mam właśnie szerokie biodra.... a zaczelam pracowac nad brzuchem... czy ja wogóle nie mogę robić ćwiczeń na skośne mięśnie brzucha? czy są jakieś, które mogę robić...? Szczerze mówiąc to się za bardzo nie znam na tym wszystkim dlatego pisze z prośbą o napisanie mi czegoś na ten temat... wiem, że w Twoim poście jest wiele informacji napisanych na ten temat, ale mimo tego prosiłabym o coś jeszcze... wogóle nie wiem jak się mam odżywiać... mam też taki problem, że jak coś zjem to mi wysadza brzuch... ogólnie się uczę, więc dużo siedze... może to coś z tym jest związane? prosiłabym o jak najszybszą podpowiedź... można nawet pisać na nr gg 6433821... z góry wszystkim dzięki za jakiekolwiek wskazówki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7
Si2uiel byłbym wdzięczny gdybyś ułożył mi diete nie taka jakąś kosmiczną, bo ja chce zjechać z brzucha a nie startować w zawodach. Nie jestem żadnym znawca tematu. Myślałem o połączeniu 6tki Weidera z dieta tak, żeby sie nie wykończyć, ale jednak z brzucha zjechać.
Mam teraz 95kg i 183 cm wzrostu. W sumie siedzący tryb pracy. Wiem, że trzeba odstawić alkohol i sól i ogólnie tłuste żarcie co w moim przypadku byłoby wyczynem i to nie małym)) Moge zapłacic za ułożenie racjonalnej, czyli nie zabójczej diety,byle nie majątek ))))) Co Ty na to? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1222
Si2uiel
jak robic brzuszki zwisajac na drazku???
z ugietymi kolanami czy z wyprostowanymi nogami ktore sa bardziej efektywne???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7
Si2uiel czekam na odpowiedź..............posdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

klatka

Następny temat

Wybuchowy triceps-nowe ćwiczenie!!!

WHEY premium