SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnie brzucha

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 422664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
Siema mam pytanko poniewaz zaczynam ćwiczyć i jak wiele osob chcialbym miec konkretn brzuch i rzezbe hehe ale chcialbym na poczatek zeby to miec musze nabrac masy tylko ze zeby nabrac masy musze miec w diecie znacznie wiecej weglowodanow niz bialka a gdzies przeczytalem ze zeby miec rozbudowane miesnie brzucha trzeba miec w diecie wiecej bialka niz weglowodanow wiec jak w koncu jest czy jesli bede stosowal diete tyowa na mase to bedzie spoko czy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 115
.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 115
Mam pytanie. Mam 16 lat 177-180 cm wzrostu, waga 69 kg. Zastanawiam sie czy moge już pracować nad mięśniami brzucha. Trenuje już intensywnie piłkę ręczną od 3 lat więc wiem co to porządny wysiłek :). Czy moge już rzeźbić mięśnie brzucha? Ponieważ chcem jeszcze wyciągnąć jak najwiecej cm. Było coś wspomniane ,że trzeba już czuć mieśnie żeby je rzeźbić więc:D czuje już górne płaty w brzuchu ale nie są widoczne na tyle ;) prosze o rozbudowaną odpowiedz to pierwsze tak interesujące forum ;)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Woldorf

Wejdź na pierwszą stronę...


pozder.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Zastanawiam sie czy moge już pracować nad mięśniami brzucha

a cóż to wogóle za pytanie przeciez wiadomo, ze nad mięśniami brzucha powinno sie pracować ..."od zawsze" i stale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 115
no nic konkretnego mi nie powiedzieliscie ;) wiem ze moge pracować pracuje juz od paru lat. Mowie o modelowaniu już ciałka a nie wiem czy to nie będzie hamować mojego wzrostu. Ale ok juz wiem co robić ide do lekarza sportowego niedługo i sprawdzę o ile i jak rosłem przez ostatnie 3 lata

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 114
Siemano. Ćwicze na siłowni cyklicznie od paru lat, a tak to biegam rekreacyjnie. Mam pytanie czy biorąc kratynę i ćwicząc brzuch 5 razy w tyg uda mi się zwiękrzyć mięśnie brzucha? Ogólnie nie mam dużo zalegającego tłuszczu na brzuchu ( lekki zarys mięśni), tylko moje mięśnie brzucha są dość małe.. Kreatyne już kiedyś brałem i efekty były dobre, ale ćwiczyłem górne partie ciała. Jestem ciekaw czy udałoby mi się zwiększyć objętość mięśni brzucha?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 252 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24056
Żeby mięśnie powiększyły się stosuj ćwiczenia z obciążeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...jeżeli są na tyle mocne by z dobra technika uporac sie z obciążeniami to można, jesli nie to "tradycyjne' metody będą[narazie] jedyna alternatywą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 114
Ok. Dzięki za rade
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

klatka

Następny temat

Wybuchowy triceps-nowe ćwiczenie!!!

WHEY premium