SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metamorfoza z Mistrzem - adkens

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
tak jak Karol mówi już przy 20 powtórzeniu jest wielka chęć mniejszego ciężaru więc nastawiłem się na taki ciężar aby podnieść go 30 razy z dobrą techniką ale żeby te ostatnie powtórzenia były naprawdę wymuszone . w Poniedziałek ćwiczę normalnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
Super sprawa trening pod okiem Karola. Trening w domowej silowni wymaga ogromnej sily woli. Bede podpatrywal i podkradal porady Karola.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
To prawda. Domowa siłownia to wyzwanie to fakt. Ja kopiuje wklejane treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
to Sylwek spowiadaj się jak tam zakwasy :D? i jak się barki robiło? bo mnie to chyba przy ostatnich powtórzeniach pół bloku słyszało :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
A ja mam pytanie dla Karola: czemu wybrałeś akurat aeroby do podkręcania metabolizmu, a nie treningi metaboliczne, tabatę, crossfit czy biegowe interwały? Z tego co czytałem napędzają go mocniej od cardio.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
adkens
to Sylwek spowiadaj się jak tam zakwasy :D? i jak się barki robiło? bo mnie to chyba przy ostatnich powtórzeniach pół bloku słyszało :D


Siema jeszcze mnie nie dogoniły, wiec nie ma za bardzo o czym pisac, ale te sprzed 2 tygodni byly mocne. Robilem troche inaczej bo do 10 powt a nawet na 5 sie zdarzylo, na trneingu pompka srednia ale zakwasy zacne byly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
Sly sprobuj techniki na 1,5 powtorzenia I tej 8-6-4-2...naprawde niezla pompa...a po takim ctklu jak wejdzie sie na duuze ciezary I tradycyjny trening to miesnie podobno rozrywa. Trening Karola tez wyglada fajnie napewno kiedys przetestuje na sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 5118 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78323
Miałem w plamach inny trening z nowym rokiem, ale z racji tej akcji, tez postanowiłem przetestować trening Mistrza
Przed chwilą skończyłem nogi - niesamowita pompa, zupełnie inny trening i na pewno mięśnie zszokowane. Zawsze tylko 6-12 powtórzeń zaczynając od przysiadu - organizm się dostosował i zauważyłem brak progresu.
Kończyłem trening przysiadami 3x 10 powtórzeń ze sztangą 74 kg
Gdy zaczynałem mój trening przysiadami to 4x 10-6 powtórzeń od 126kg do 146kg więc ciężar zdecydowanie mniejszy. Cieszy mnie to ze względu na ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym.
Zobaczymy jak jutro. Teraz nogi trzęsą się jak galareta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
ja zazwyczaj czuję kilka dni nogi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
Saida a jak tam Twoje treningi? Bo pisałaś kiedyś o współpracy z Natalią...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OCTAGON JUŻ ZA KILKA DNI W WASZYCH SKLEPACH

Następny temat

OLO & OLEY- moja metamorfoza z Mistrzem

WHEY premium