SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metamorfoza z Mistrzem - adkens

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
najbardziej właśnie skupiam się na powolnym opuszczaniu , spięciu . Jutro nogi myślę nad treningiem bo jeszcze do niedzieli trenuję w piwnicy a nie mam stojaków ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Wykroki, syzyfki, przysiady ze sztangielkami, uginanie podudzi leżąc z hantlem, zbieranie grzybków, żuraw, martwy na prostych nogach... Dasz sobie radę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
znaczy ja mam oddzielnie czwórki i dwójki jutro czwórki idą , właśnie myślę wykroki , wyprosty , syzyfki , a przysiady z hantlami w większej ilości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Zrób najwyżej dwa oczka, trzy lub cztery...

Zmieniony przez - Aksel w dniu 2014-02-27 22:24:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
28.02.2014 - Piątek

Trening:

Zacząłem kombinacją , chciałem brać sztangę do przysiadów ze stojaków w ławce a wiadomo na jakiej wysokości są po pierwszej wykonanej serii ledwo odkładając stwierdziłem , że lepiej odpuścić niż się zabić i trening prezentował się tak:

a) nogi(czwórki)
- przysiad 1x15
- wykroki 4x10-12
- wyprosty 8x30( w dropsetach co 10)
- syzyfki 3x10

b) łydki
- wspięcia obunóż + jednonóż 4x30+20

Dieta :


Po treningu pozwoliłem sobie na kawałem pączka , dawno nie jadłem odkroiłem kawałek , ale bez rewelacji , jak dla mnie za słodki i nic specjalnego. A tak to trzymana do biedronki zawitały tutti 0% więc polecam :D i widziałem brokuły za 1,99zł

Co do treningu nóg? Myślałem , że średnio wyjdzie bez przysiadów a muszę przyznać , że ledwo wyszedłem :D Pojawiają się niestety problemy z kolanami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Ja wczoraj zrobiłem 12x10-12 przysiad na Smith i 5x12 wspięcia siedzać. Z rana obudziłem się już z zakwasami. Pierwszy raz tak miałem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
widziałem u Karola to :D będzie trzeba przetestować w przyszłym tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
1.03.2014 - Sobota

Trening:

a) barki
- wyciskanie sztanga łamaną zza karku 4x12
- arnoldki 4x10
- wznosy wzdłuż tułowia 3x12
- wznosy na boki 4x25
- szrugsy 3x12

b) triceps
- wyciskanie francuskie siedząc hantlem 4x10,10
- wyciskanie francuskie do czoła leżąc 4x10,10
- pompki odwrotne 4xmax

c) aeroby
- rowerek st. 25min

Dieta:

Trzymana , monotonna z dużą ilością warzyw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
2.03.2014 - Sobota

Trening:

Niedziela bez siłowego , same aeroby 30min na rowerku stacjonarnym

Dieta:

Dzisiaj tak samo jak wczoraj , zmieniam tylko rodzaj warzyw i czasami mięso inne wpada a z węgli : ziemniaki , chleb żytni, kasza gryczana,jaglana , ryż biały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
A nie pomyślałeś żeby sprawdzić na sobie czy następują jakiekolwiek zmiany po odejściu od takiej monotonnej diety na rzecz urozmaiconej, ale z taką samą ilością dziennego makro i również złożonej z żywności niskoprzetworzonej?

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OCTAGON JUŻ ZA KILKA DNI W WASZYCH SKLEPACH

Następny temat

OLO & OLEY- moja metamorfoza z Mistrzem

WHEY premium