Zawodnik PNBA Colin Congo opublikował zdjęcie niesamowitej metamorfozy w swoich mediach społecznościowych. Fotografia przed i po jest dowodem na to, że nie ma rzeczy niemożliwych. Mężczyzna twierdzi, że taki efekt udało mu się uzyskać całkowicie naturalnie, bez żadnych niedozwolonych wspomagaczy…

Colin Congo rywalizuje w kategorii Men's Physique w lidze kulturystyki naturalnej, International Natural Bodybuilding Association (INBA)/Professional Natural Bodybuilding Association (PNBA). Zajął 4 miejsce podczas zawodów Natural Olympia 2021, a w 2018 roku wygrał PNBA Mr. Olympia. Mężczyzna otwarcie wyraził swoje poglądy na temat testów antydopingowych w kulturystyce i uważa, że można je oszukać. Ciekawe jak to się ma do jego naturalności.

Kulturystyka naturalna to sport bez użycia środków dopingujących. Oczywiście wymaga ścisłej diety, intensywnych treningów i odpowiedniej suplementacji i wydaje się, że zawodnicy muszą dawać z siebie o wiele więcej w tym przypadku. Naturalnie ligi kulturystyczne, takie jak IFBB są przeciwne dopingowi, ale jak jest każdy wie. Niestety większość organizacji kulturystycznych nie ma żadnych procedur zapobiegających stosowaniu środków zwiększających wydajność. INBA PNBA korzysta z najlepszych standardów testowania w sporcie zawodowym – Światowej Agencji Antydopingowej (WADA). Colin Congo pokazuje, że możesz osiągnąć świetną formę bez niedozwolonych wspomagaczy. Co sądzicie o tej metamorfozie?

 

Komentarze (4)
F1.08

Na lewym zdjeciu widac ze trenowal kiedys tylko sie ulal. Wiec budowania miesa tam duzo nie bylo tylko ciecie. A czy na sucho? Trudno powiedziec

0
_Knife_

Znam ludzi co na 100% bez dopingu lepiej wyglądają (bardziej zmasowani). Nie ma reguły. Poza tym na fotografiach to się da wszystko zrobić obecnie. Jw. Ciężko coś powiedzieć.

3
_GANGSTA_

Chul soon tez twierdzi,że jest naturalem%-)W dzisiejszych czasach mamy cale grona influencerow czy youtuberow ktorzy tez twierdzą ze są naturalami,widocznie sporo ludzi lubi sie kreowac jako ktos wyjatkowy wzgledem innych o ponad przecietnej gentyce,a prawada taka ze ladują w Siebie nie malo tak by skutecznie tuszować swoje kompleksy.

0
hewehmunja

w ameryce natural to taki co nie ładuje GH i insy, sam testosteron to juz natural

0