Mark Henry to były siłacz, a także zawodowy zapaśnik, którego lista osiągnięć jest dość długa. Rozpoczynając karierę w sportach siłowych, brał udział w zawodach w podnoszeniu ciężarów oraz trójboju siłowym, odnosząc niemałe sukcesy. Później jednak zdecydował się przejść na pro wrestling. Był to bardzo dobry ruch z jego strony, ponieważ od tego czasu stał się prawdziwą gwiazdą WWE. Triumfował w World Heavyweight Championship zanim przeszedł na emeryturę i znalazł się w Hall of Fame w 2017 roku. Bycie światowej klasy siłaczem i zawodowym zapaśnikiem wymaga od zawodnika odpowiednio dużej sylwetki. Postanowił jednak pożegnać się z nadprogramową masą. 

W ciągu ostatnich kilku miesięcy stracił na wadze jak szalony i postanowił pokazać swoim fanom, jak obecnie wygląda. Schudł już nieco ponad 36 kilogramów! Na Twitterze oraz Instagramie 49-latek udostępnił swoje zdjęcie i mówi, że ma jeszcze jakieś 9 kg do osiągnięcia wagi docelowej, ale już wygląda na zupełnie innego mężczyznę. Prezentuje się o wiele zdrowiej niż u szczytu swojej kariery sportowej. 

W wywiadzie udzielonym na początku tego roku dla Reality Of Wrestling, Mark Henry opowiedział o swojej utracie wagi i powiedział, że pragnie wrócić na ring. 

„Wyjdę tam w naprawdę dobrej formie. Jestem już 36 kg lżejszy niż wtedy, kiedy miałem swój ostatni występ. Będę w naprawdę dobrej formie. Potrzeba dobrego człowieka, żeby mnie pokonać, ale może to nie zająć dużo czasu”.

https://youtu.be/GnAbVcjJMhM

Uwielbiamy metamorfozy,  zwłaszcza u osób w tym wieku. Jest to niezwykła inspiracja dla wszystkich osób, starających się zrzucić zbędne kilogramy. Jeśli Mark Henry wróci na ring i uda mu się zrzucić jeszcze te 9 kilogramów, z pewnością będzie mocnym przeciwnikiem dla swojego rywala.

 

 

Komentarze (0)