SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metamorfoza z Mistrzem - adkens

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12216
ciekawie tutaj bede sledzil postępy adkens :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
korzystajcie korzystajcie bo Karol daje mega rady , pierwszy raz spotykam się z takimi poradami , treningami ale super czuje zakwasy , aeroby są męczące ale trzeba to robię nie ma gadania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
adkens wiem że jest zachwyt radami treningiem itp ale to efekt końcowy pokaże jak organizm reaguje :) trzymam kciuki że będzie petardzik:P

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Jak tam sprawy z siłownią?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
czekam na rozwiązanie , ale nie mogę zrobić treningu planowo rano tylko muszę czekać do wieczora ale na pewno będzie zrobiony , no ale ze mną nie zaczyna się wojny jeżeli chodzi o moją pasję , ktoś mi staną na drodze do celu , ja mam asa w rękawie a oni w sumie już nic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Spółdzielnia chce zabrać piwnicę>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
niee ,ale nie chcę zagłębiać się w szczegóły :) ważne , że trening będzie zrobiony mimo wielu trudności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
nie ma to tak jak ja darmowa silka profesjonalna:P

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
najlepsze są profesjonalne siłki ale co zrobisz jestem w rodzinnym mieszkaniu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Pół roku temu przeniosłem się na profesjonalną siłkę z domowej, od razu wszystko ruszyło. Zupełnie inna motywacja z nowym lepszym sprzętem.Super sety bez skręcania hantli , orbitreki maszyny, aż się chciało robić trening.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OCTAGON JUŻ ZA KILKA DNI W WASZYCH SKLEPACH

Następny temat

OLO & OLEY- moja metamorfoza z Mistrzem

forma lato