SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metamorfoza z Mistrzem - adkens

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Też jestem tego samego zdania, że po 50 na nogę. Wykroki ze sztangą czy hantlami nie ma dla mnie różnicy oba tak samo znienawidzone ćwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
mnie dziś czeka katowanie nóg,a na koniec treningu wykroki właśnie... na samą myśl mam już dosyć,no nienawidzę tego ćwiczenia jak cholera,ale co zrobić..2x40 chodzonych jest przysłowiowym gwoździem do trumny...ale to nic,bo moja partnerka treningowa ostatnio zrobiła 5serii po 40 chodzonych,ale potem leżały takie zwłoki

Zmieniony przez - alexus w dniu 2014-01-07 12:16:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
jestem po katowaniu nóg po wykrokach miałem doooość ! pierwsze 2 serie jako tako dało się wytrzymać , a później to walka do ostatniego powtórzenia masakra .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
100 łącznie czyli po 50 na stronę Bardzo się cieszę Czekam na info...

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
07.01.2014 - wtorek

Trening:

a)nogi

- wykroki w miejscu 5x100
- przysiad 5x10
- wyprosty 5x20


b)łydki

- wspięcia na palce stojąc 4x100
- wspięcia na palce siedząc 4x25

c) brzuch

- kółko na brzuch 4x10 w klęku

Ledwo ledwo ale dałem radę wykonać trening wszystkim polecam tym którzy chcą się zajechać , na pewno będzie to dobrze wykonany trening , ale gorzej z wyjściem z niego bo brak sił :)
A zakwasy na klacie meega czyli trening wyszedł super

Dieta:


1. Posiłek
- płatki owsiane 120g
- pomarańcza 70g
- kakao
- jajko x3

2. Posiłek
- carbo 100g
- bulk 70g

3-5 posiłki
- pierś z kurczaka pieczona/mielone z piersi kurczaka: 30g białka
- makaron//kasza jaglana - 400g podzielone na 3 posiłki
- oliwa z oliwek/orzechy laskowe//migdały

6. Posiłek
- twaróg chudy 200g
- masło orzechowe 40g


Suplementacja:
-crea force 5kaps. + pół miarki Bcaa+Glutamine rano na czczo
-2kaps. C fit
-pół miarki Bcaa+Glutamine + 5kaps. crea force
-70g bulk mass + 100g carbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2585 Napisanych postów 5118 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78324
Witam!
Nie wyobrażam sobie tych wykroków! Od soboty mam zakwasy na nogach po ostatnim treningu! Wczoraj nie umiałem się podnieść w kościele z kolan
Powiem szczerze, proszę się na mnie jednak nie złościć. Gdyby ktoś inny z forum napisałby mi taki plan, uznałbym, że jest po pierwsze niewykonalny i bezsensowny. Fakt, że robi to Karol odwraca całkiem sprawę i w zaufaniu robię to tak, jak należy. Podchodziłem z lekkim przymróżeniem oka do barków 4x30 a dzisiaj ... zakwasy pierwszy raz w życiu na bocznym aktonie i to takie, że wody nie mogę podnieść żeby się napić To musi działać i mocno w to wierzę że w końcu wyrośnie mi boczny akton
Adkens, wystartowaliśmy jakby z nowym rokiem i też trzymam wskazówki Mistrza, więc również pod Twoim podsumowaniem napiszę swój efekt (jeśli będę mógł).
Pozdrawiam i mocno (mocno, cały obolały) trzymam kciuki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
super Tomek ! właśnie o to chodziło w tym programie , żeby inni też czerpali korzyści , powiem Ci , że byłem w 7 niebie po skończeniu wykroków hehe byłem tak zadowolony że to wykonałem a to dopiero 1 ćwiczenie skończone było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Mam nadzieję że temat nigdzie nie przepadnie, bo strasznie kuszą mnie te treningi, ale na razie mam w planie inne :) Pewnie zacznę w lato/jesień.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12891
dzisiaj też nóżki skatuję tym planem :)

NO I STAŁO SIĘ JUTRO NIE WSTANĘ Z ŁÓŻKA NA 100 % :) MEGA :) NIGDY TAK NIE CZULEM NÓG :) KAROL PROSZĘ O ZWOLNIENIE Z WF-u NA JUTRO :) ADKENS BĘDĘ STARAĆ SIĘ JECHAĆ RÓWNO Z TOBĄ Z TRENINGAMI :) ZOBACZE JAK TO BEDZIE :) PZDR

Zmieniony przez - Banditoz16 w dniu 2014-01-07 21:40:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
to ja Ci życzę wielkie powodzenia :D treningi Karola są jak w obozie pracy albo do jednostki SWAT :D jutro stoczę się z łóżka :D bo wstać będzie ciężko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OCTAGON JUŻ ZA KILKA DNI W WASZYCH SKLEPACH

Następny temat

OLO & OLEY- moja metamorfoza z Mistrzem

WHEY premium