SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metamorfoza z Mistrzem - adkens

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2585 Napisanych postów 5118 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78323
Witam!
Super temat i super inicjatywa!
Na pewno będę zaglądał i niewątpliwie wyciągał wnioski oraz kopiował według własnego zapotrzebowania.

Wiem co czujesz z nogami. Trzy ostatnie tygodnie leżałem w szpitalu (podejrzany o zapalenie opon mózgowych) i była to moja najdłuższa przerwa od siłowni od kilku lat. Po wigilijnym treningu nóg do teraz chodzę jak stary dziadek i nie potrafią do auta wejść. Zaznaczyć muszę, że na "rozruch" ćwiczyłem śmiesznym cieżarem.

Pozdrawiam i trzymam kciuki! Pod okiem Mistrza dasz radę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
dzięki wielkie takim wpisem mnie mega motywujesz do jeszcze cięższej pracy ! Coś takiego daje mega pozytywnego kopa pozdrawiam i zapraszam częściej będziemy wymieniać się poglądami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
TomaszS miałeś poważne przejścia, mam nadzieję, że wszystko już w porządku. Adkens podaj jakieś foto z treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
no właśnie jutro coś spróbuje zrobić bo ćwicząc samemu to mogę co najwyżej zdjęcia ciężarów itd porobić niedługo recenzja/test kolejnych supli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2585 Napisanych postów 5118 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78323
Zrobiono mi punkcję kręgosłupa (ból niesamowity) aby stwierdzić czy mam zapalenie opon mózgowych - okazało się (w piątek 13-go) że na szczęście nie mam. Bardzo wysoka gorączka i potworny ból kręgosłupa w odcinku szyjnym pochodził z ... ukończonego tydzień wcześniej maratonu komandosa (42 km w mundurze, butach do połowy łydki i z plecakiem 10 kg.) Sport to zdrowie

Koniec off topu, za Was trzymam kciuki. Od wigilii mam DOMS'y, chciałbym jutro coś poćwiczyć, ale z takim bólem nie wiem czy jest w ogóle sens (choć myślę że na poziomie komórkowym powinno być po 5-ciu dniach już w porządku).

Pozdrawiam Was, a z porad mistrza pewnie skorzystam. Już ryzuję plan na najbliższe miesiące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
no wiem co czułeś mając około 12-13 lat miałem robioną punkcję tyle , że u mnie wyszło zapalenie opon mózgowych , niedługo wpiska i recenzja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Bieg komandosa, masakryczny wysilek.

Zmieniony przez - Sly-tech w dniu 2013-12-27 14:18:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
właśnie czytam i nie wierzę , napiszesz coś o odżywianiu przed takim biegiem? bo to niesamowity wysiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2585 Napisanych postów 5118 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78323
To Twój temat i nie chcę Ci go zaśmiecać Rzeczywiście, to niesamowity wysiłek. Nigdy nic z życiu nie sprawiło mi większej trudności fizycznej niż ten bieg. Do tego 10 kg plecak z pozoru wydaje się lekki, plecy to ledwo zniosły, nie mówiąc już o obdarciach. Dużo trudniejszy bieg niż Bieg Katorżnika który też ukończyłem (polecam zobaczyć
Trudno też powiedzieć jak jadłem. Ogólna moja dieta to to węgle z białkiem + tłuszcz w niewielkiej ilości (~1gr na kilogram masy ciała)
Ostatni tydzień to już zero wysiłku i bardzo kaloryczne posiłki (tak jak zawsze, węgle i białko) i zero wysiłku fizycznego - choć praca na kopalnii też robi swoje. Na drogę do plecaka 2litry wody, 3 żele energetyczne i w drogę. Później tydzień off'u znów od wysiłku, dieta jak przed biegiem a następnie w moim przypadku ... szpital
Jakby co, to chętnie pogadam z Tobą na priv, tymczasem nie przynudzam moimi historyjkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
Test / recenzja Crea Force oraz C-Fit


Opis:

Działanie dopiero będę mógł określić bo skończonym cyklu , no ale tabletki wydają się duże , zawsze preferowałem proch , a tu zaskoczenie łatwo się połyka , w sumie nie ma żadnego problemu polecam również dla tych którzy nie lubią tabletek bo te wam nie sprawią trudności w połykaniu. Co do samej witaminy C to chyba działa bo każdy w okół choruje a ja zdrowy jak koń

||
||

kolorowe tabletki to kreatynka a biała witamina c



Zmieniony przez - adkens w dniu 2013-12-27 15:21:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OCTAGON JUŻ ZA KILKA DNI W WASZYCH SKLEPACH

Następny temat

OLO & OLEY- moja metamorfoza z Mistrzem

WHEY premium