Metamorfozy zawodników, zwłaszcza wagi najcięższej zawsze robią ogromne wrażenie. Czasami aż ciężko uwierzyć, że ze szczupłego mężczyzny można stać się prawdziwym gigantem. Lata ćwiczeń, diety, wyrzeczeń i odpowiedniej suplementacji sprawiają, że stajesz się zupełnie innym człowiekiem. Niedawno znany zawodnik Nick Walker pokazał, jak wyglądał kiedyś, podczas swojego pierwszego występu na scenie i jak wygląda teraz. Naprawdę jesteśmy w szoku!

Nie napisał dokładnie, ile lat dzieli te zdjęcia, ale można przypuszczać, że około dziesięciu, może więcej. Walker z pewnością może być inspiracją dla tych, co twierdzą, że się nie da.

„Wszyscy gdzieś zaczynamy. Jedną rzeczą, której nigdy nie zapominam, jest to, skąd pochodzę. Wszyscy zaczynaliśmy od czegoś małego, bez wiedzy, prosząc o pomoc, zadając miliony pytań, z których niektóre mogą wydawać się głupie przy większym doświadczeniu. Wszyscy kiedyś tam byliśmy, więc zawsze bądź miły, zawsze hojny, pomagaj innym, kiedy tylko możesz. Możesz po prostu zmienić czyjeś życie. Nie ma lepszego uczucia niż to”.

Nick Walker jest jednym z najbardziej aktywnych zawodników w mediach społecznościowych. Regularnie dzieli się aktualnościami dotyczącymi sylwetki i treningów. Być może uda mu się spełnić największe marzenie i cel, by wygrać Olimpię. Jest jednym z tych zawodników, który z roku na rok jest coraz lepszy i ma niesamowity potencjał. Jak Wam się podoba jego metamorfoza?

Komentarze (3)
_Knife_

J.ebany nie ma krwi, ma trenbolone.

7
F1.08

Nie moge na te lydki patrzec. Wszystko mi psuja.

0
Gorgor

Widać, że w pewnym momencie życia postawił wszystko na jedną kartę. Przynajmniej nie opowiada bredni o tym, że urodził się z super genetyką i nigdy nie potrzebował wspomagania.

1